Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z pośladków?


Gość pa...37

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat . waże 53 kg, a mój wzrost to 154 cm. Chciałabym schudnąc tylko nie wiem jak. najbardziej chciałabym zżucic pośladki i nogi. prosze o pomoc.
na śniadanie jem przeważnie kanapkę albo dwie z masłem serem pomidorem. różnie. 2 śniadanie to bułka z czarnego pieczywa. obiad to różnie. a kolacji nie zawsze jem.

Odnośnik do komentarza

zawsze warzylam 55 kg przy wzroscie 172 cm w tym momencie waze 70kg to jakis koszmar bo wcale duzo nie jem pracuje ciezko fizycznie to dlaczego tak tyje w ciagu dnia zdaze zjesc gora dwa posilki poniewaz w pracy nie mam czasu mam 22 lata wszystko osadza mi sie w brzuchu biodrach i posladkach w dodadku cwicze na biezni i orbitreku co mam zrobic by schudnac

Odnośnik do komentarza

Powinnaś jeść regularne posiłki, tak by w ciągu dnia jeść 4-5 razy. Kolację powinnaś jeść na 2-3 godziny przed snem. Wtedy wyregulujesz swój metabolizm i pracę jelit. Porcje powinny być mniejsze i nie możesz podjadać pomiędzy posiłkami, bo to zniweluje efekty. Nie masz nadwagi więc nie potrzebna Ci jest dieta odchudzająca, wystarczą regularne posiłki i zwiększona aktywność fizyczna. Na wymodelowanie pośladków i nóg najlepsze będą ćwiczenia:
1. Ćwiczenia na uda i pośladki
2. Ćwiczenia na zgrabną pupę
3. Spalanie kalorii na rolkach
4. Ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę
5. Jak szybko schudnąć z ud?
6. Ćwiczenia na uda
Do tego możesz biegać, jeździć na rowerze czy pływać. Jeśli zobaczysz, że Twoje mięśnie zbyt mocno się rozbudowały to zacznij wykonywać ćwiczenia rozciągające.

Odnośnik do komentarza

mam 14 lat, ważę 53 kg i mam 160 cm wzrostu. tak wiem nie mam nadwagi, moja waga jest ok ale mam dużą pupęnie jest ogromna,ale duża. rówieśniczki mają mniejsze i są ogólnie zgrabniejsze i mam masywne łydki. staram się jak mogę ,ale wszystko na nic. chciałabym do 28 sierpnia wyszczuplić jak się da łydki. muszę wtedy założyć sukienkę taką która odkrywa nogi... + zakładam baleriny. od tygodnia jeżdżę na rowerze po 4 km. dziennie .POMOCY!!!!!!!!! proszę o zestaw , co mam kiedy jeść i zestaw ćwiczeń.. + wstydzę się chodzić na basen,ale dobrze pływam..

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować kriolipolizy. Zabieg polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych. Swój zabieg wykonywałam w Krakowie w vicihair.pl i jestem zadowolona, bo pozwolił mi się dorobić przerwy między udami, więc może i na Twoje pośladki też to zadziała.

Odnośnik do komentarza

Nie da się schudnąć miejscowo. Tłuszcz tracimy równomiernie... z twarzy jak i innych części ciała i jak to przebiega zależy też od genetyki. Trzeba po prostu więcej spalać kalorii niż pochłaniamy. Połączyć mądre odżywiania z aktywnością fizyczną i motywacją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...