Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 30 kg w 3 miesiące?


Gość GOŚCINNIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GOŚCINNIE

Witam, mam 17 lat, 180 cm wzrostu i co najgorsze 120kg :c Jakoś nigdy sie tym nie przejmowałem jednak chciałbym zrzucić przynajmniej z 30kg, czy da rade to osiągnąć na przestrzeni 2-6 miesięcy. I jakimi sposobami. Od jakiegoś tygodnia odstawiłem wszystkie słodkie napoje jak i tuczące jedzenie. Wiem że wypadało by sie dużo ruszać ale mam problemy ze scięgnem których nabawiłem się grając w piłke nożną. Czy da się osiągnąć taki spadek wagi bez morderczych cwiczeń a jedynie po przez samo ograniczanie się, nawet głodówke?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim żadnych głodówek , to jest bujda na resorach nic więcej :D , musisz spełnić 4 wymogi aby mieć niemal 100% pewności że schudniesz tzn . motywacja dieta , aeroby , ćwiczenia .
jak dobrze wszystko dopniesz to będziesz zrzucać 1 kg na tydzień więcej odradzam dla twojego dobra , przy tak dużym programie odchudzania nalezy zachować ostrożność , dlatego odradzam ci suplementy są one przeznaczone dla kulturystów którzy mają znacznie silniejszy organizm od ciebie .
A więc tak na początek dieta :
musisz przestawić się na 6 posiłków dziennie , najlepsza wydaje się dieta niskowęglowodanowa poszukaj sobie w necie poczytaj , Kolejna sprawa musisz wywalić z jadłospisu ziemniaki , smażone , sosy , majonezy ,masło i margaryne, alkochole , przekąski typu pizza , mięso wyłącznie gotwać ,wrzuć do jadłospisu na śniadanie płatki owsiane najlepiej górskie pomogą ci wyregulowac przepustowośc tzn . dzięki nim nie będzie ci zalegać jedzienie tylko codziennie będziesz odwiedzał WC :D , posiłki sporzywaj np . 50% warzyw 25% mięso i 25% np ryż ciemny , wywal herbate i kawe zastąp je wodą zwykłą zieloną herbatą która przyśpieszy spalanie . Jeśli lubisz grilowane to możesz jeść ale musi być w porządnej panierce . Myślę że na początek to ci powinno wystarczyć z czasem sam wyczytasz albo możesz się tutaj spytać co i jak robić . Jak już sobie ułożysz swój jadłospis czas na aeroby tzn . rowerek , bieganie , basen itp , co najmniej 30minut możesz je ze soba łączyć jeśli nie jesteś w stanie biegać przez 30 minut , ważne żebyś nie robił przerw dłuższych niż 1 minuta , biegać nie musisz szybko , najlepiej na niskim tentnie , sam musisz wyczaić jakie jest dla ciebie najlepsze tentno , polecam na początek nordic walking .
No myślę że jak się nie zniechęcisz to po 8 tygodniach zrzucisz 8-10 kg .

Odnośnik do komentarza

Niestety zaniedbałem się + w dodatku mam siedziący tryb pracy bo mam ciągłą prace przy komputerze. Od paru lat zacząłem tyć i dopiero teraz postanowiłem coś z tym zrobić.
Przyczyną tycia było brak ruchu i jedzenie słodyczy głównie po 21., a także duże spozywanie Pepsi (od której się uzależniłem).

Wziąłem się za siebie i od tygodnia przestałem pić Pepsi.. Zacząłem dużo pić wody mineralnej niegazowanej (Żywiec lub krople beskidu), a także ograniczyłem jedzenie po 20. Jeżeli jest mecz czy film to wtedy staram się jeśc pomarańcz, jabłko lub np arbuza.

Jest cięzko zwłaszcza, że palę papierosy i ciągle mnie ciągnie do pepsi. Niestety jak spojrzałem w lustro i zobaczyłem obwisły brzuch to postanowiłem coś z tym zrobić bo to już nei są żarty. Mam wagę i waże na niej niby 115 kg a mam wzrost 180 cm. Mam gruby brzuch, pupę i uda. Ramiona, ręce i pozostałe częsci ciała są chude.

Niestety muszę pracować od 8 do 17, a niekiedy i dłużej do 20 przy komputerze. Bo wiadomo trzeba zarabiać na życie - to podstawa.

Zacząłem wykonywać brzuszki z rana i wieczorem przed spaniem ale teraz moje pytanie brzmi kiedy najlepiej wykonywać domowe ćwiczenia? Przed śniadaniem i po kolacji czy jak inaczej? Nie lubię biegać (wręcz nienawidzę) ale jak zgubię trochę brzuch aby się niewstydzić to zapiszę się na basen i będę na niego intensywnie uczęszczał.. Myśle, że za pół roku.

Kolejne moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób aby w czasie pracy też spalać brzuch? Wiem ze sa jakies sposoby czyli masaże, kremy maści, a nawet jakieś specjalne pasy wibrujące (tylkoze to chyba pomaga tym co sa troche otyli).

Co stosować w czasie siedzenia przy komputerze? Pracuję w domu to mogę robić rózne rzeczy :) .

Musze schudnąć w udach, na pupie i oczywiście na brzuchu.. najważniejsze to ten zwisający brzuch (chyba na to mówią oponka na brzuchu :))

Prosze o jakies rady jak sie pozbyć zwisającego brzucha bo nie sądze ze samo masowanie reka brzucha jakimis kremami to pomoże?:) (mam tez rozstępy).

Co do diety... to jak wspominałem nie pije już Pepsi ani innych tego typu trunków.. herbatę pije Lipton z 1 łyżeczką cukru (za jakis czas przerzucę sie na gorzką zieloną) .. Jedzenie to rano jem 2 jajka (smazone lekko) + 2 kanapki.. w poludniue o 12 z jedną kanapke ciemnego chleba.. na obiad ryż / kuskus i np ryba .. na kolacje często jem sałatke z pomidorow, cebuli i ogorkow..

Mam nadzieję, że napisałem wszystko :) Prosiłbym eksperta / lekarza o wsparcie i pomoc co robić.

PS. Mam 29 lat.

PS.. A jeśli to pomoże. Kiedyś byłem bardzo chudy i nawet spodnie na szelkach nosiłem :). ale jak zaczałem chorować na kolana w 7-8 klasie podstawowki to musiałem przestać cwiczyć (bo miałem zwapnienie kolan) i w ogóle sportu nie uprawiałem przez 4 lata technikum... Później troszkę na studiach ćwiczyłem ale to już byłem trochę otyły.. I tak leciały lata i zaczałem pracę przy komputerze.. i brzuch urósł .. ;|

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem stwerdzenia że za pół roku zapiszesz się na basen... albo ja cos źle zrozumiałam.
Ćwicz wtedy kiedy masz czas, najlepiej nie przed samym snem bo wtedy możesz mieć problemy z zaśnięciem .A i nie bezpośrednio po posiłku.
Co do tych pasów - to osobiście nie jestem przekonana co do ich ,, wspaniałych" właścieowości. Kremy to bardziej są antycelutisowe niż odchudzające.
Piszesz że pijesz pepsi to może zamiast zwyklej pepsi przerzuć się na ligdt albo zero. Mniej kalorii ma. Albo najlepiej to w ogóle ją ogranicz do minimum bo ona zdrowa nie jest

Odnośnik do komentarza

Możesz robić różne rzeczy, ale nie rezygnuj z ruchu. Mogą to być zwyczajne spacery, ale nie trać kontaktu z aktywnością fizyczną. Za jakiś czas, kiedy zrzucisz trochę kilogramów będziesz mógł pomyśleć o powrocie do sportu. Teraz musisz skupić się na zrównoważonej i długofalowej diecie niskokalorycznej. Po konsultacji z lekarzem możesz pomyśleć o jakimś suplemencie diety zwiększającym "siłę rażenia" diety niskokalorycznej w rodzaju zielonej kawy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

To tak trochę dużo 30 kg w trzy miesiące.Ja owszem schudłam w trzy miesiące ale było to tylko i aż 11 kg.Dobrze zadziałały na mnie tabletki Forever Slim oczywiście jeszcze dieta i ruch .A co najważniejsze nie było efektu jo-jo.

Odnośnik do komentarza

Myśle że 30 kg w 3 miesiące jest dużo...ale szybko jest mozliwe schudnąć. "http://acomplia-reductil.net" ta strona oferuje pomoc i najszybsze produkty odchudzające bez zagrożenia dla zdrowia.Ja stasowałam Reductil Sibutrec sraciłam 12 kg w 3 miesiące moja przyjaciółka na przykład Reduktil Meridia i też bardzo dobrze wyniki miała (-9,5 kg w 2 misiace).Działanie tych pigułek sprzyja efektywnej redukcji masy ciała. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Patryczekbyczek

Możesz zrzucić tyle jak będziesz pracował nad sobą :) Wiesz, czysta micha, sport i do tego suplementacja koniecznie - ja mogę iqgreen polecić. Najlepiej sobie dietę rozpisz i treningi kilka razy w tygodniu. Na samo zrzucenie to cardio, ale możesz i siłowy robić, to jakieś mięśnie chociaż wyrzeźbisz :D

Odnośnik do komentarza

30kg to bardzo dużo, szybka redukcja takiej wagi spowoduje prawdopodobnie także szybki efekt jojo. Musisz podejść do tematu całościowo. Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Gosi, kom 733 405 371. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość tammenns

Pamiętaj że odchudzanie to nie wyścigi. Nie chodzi o to by schudnąć jak najszybciej, a by utrzymać wagę i cieszyć się z nowej sylwetki. Dlatego warto podejść do tego z rozwagą. Całkiem fajnie sprawdzają się wczasy odchudzające. Lato już za rogiem, więc może warto byłoby o czymś takim pomyśleć? Hotel Zalesie Mazury organizuje takie wczasy co roku. Swoją drogą - świetne miejsce. Byłam kilka razy i bardzo mi się podobało.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest nie poważne pytanie. Zmien swoje nawyki żywieniowe i wprowadź aktywnosc fizyczna do swojego życia,a zobaczysz po miesiącu wielką zmiane. Ja tak zrobiłam i jestem mega zadowolona. Babeczka na silowni polecila mi super apke do sciagniecia na tel Skanerka do analizy składu produktów spożywczych! Teraz wiem czy wybieram dobre produkty.

Odnośnik do komentarza
Gość martyna67

To ja dodam coś od siebie- po 3 miesiącach diety metodą lignaform- 

Szybko schudłam, bez efektu jojo. A to własnie dlatego, że dieta jest kilkuetapowa, co pozwala na budowanie nowych nawyków żywieniowych i bez efektu jojo.  Do tego podczas diety macie darmowy kontakt z lekarzem. Można sie konsultować.
Odnośnik do komentarza

Lata się katowałam i nadrabiałam efektem jojo. Dopiero z sauną karbonową zaczęłam systematycznie chudnąć i co najważniejsze nie było jojo. Używam do dzisiaj dla podtrzymania efektu i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze to kupić lub korzystać w salonie z oryginalnej sauny karbonowej. Musi mieć 3 strefy i temperaturę 80 stopni. Niestety dużo jest podróbek. Ja w końcu zaczęłam żyć normalnie, ubierać się normalnie. W końcu czuję, że żyję.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, że w taki sposób można schudnąć 30 kg, bez żadnej diety itd. Powiem Wam, że ja próbowałam wielu tabletek, kremów i innych super sposbów na odchudzanie i nigdy nie było żadnych efektów. Nie ma co wierzyć w cuda, tylko zacząć zdrowo jeść i ćwiczyć. Ja teraz próbuję diety 1:1, kiedyś się nazywali dieta cambridge. Mają bardzo smaczne zdrowe posiłki. Mam nadzieję, że dzięki tej diecie osiągnę swój cel, czyli -10 kg do wesela córki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...