Forum Żywienie i fitness

Jaki jest wasz ulubiony sport?

~Manatan

~Manatan

Widze że ostatnio pokazało się dużo tematów na temat sportów. To fajnie bo ja strasznie lubię sport, szczególnie siatkówkę plażową i pływanie. Ogólnie sporty wodne. A wy jakie macie ulubione sporty czy może zajęcia na siłowni czy klubach fitness?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~girl with a tatoo

~girl with a tatoo

Uwielbiam sport! Lubie rowery, uprawiam aikido (ale dopiero od niedawna), chodze od czasu do czasu na basen, co jeszcze? ostatnio wciagnelam sie w tenis ziemny i bardzo mnie to kreci!

~na bakier

~na bakier

Ja jestem facetem i wole uprawia seks niz sport! Efekt ten sam, a przyjemnosci wiecej;-)

Znikajaca

Znikajaca

Sporty wodne- pływanie, windsurfing, kajakarstwo, skutery wodne,piłka wodna

84595 znikajaca Kobieta, 27 lat, Gda.
~sunrise

~sunrise

Ciezko powiedziec, ale najbardziej lubie kajakarstwo i plywanie, jednak woda - to moj zywiol;-)

~kwiattt

~kwiattt

Ja najbardziej lubie wspinaczke, ale jednoczesnie mam problem bo mam lek wysokosci, ale probuje sobie z tym radzic :D

~Myszka4

~Myszka4

Piłka nożna, ale niestety rzadko mi sie zdarza pograc, bo moje kolezanki nie lubia a z chlopakami nie daje rady :)

Pomocna

Pomocna

ja lubię siatkówkę, pływanie, jazde na rowerze..

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 37 lat, Kielce
~li.ka

~li.ka

nie lubie sportu, ale czasami moge sobie poplywac albo rowerkiem pojezdzic, ale nieczesto :)

Deanerys

Deanerys

wszelaka aktywność fizyczna - oprócz sztuk walki.

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 37 lat, Kraków
~buquile

~buquile

Ale czy wy piszecie o tym co teraz robicie mniej-wiecej regularnie? Czy może o jakiś uczelnianych czy szkolnych epizodach z przeszłosci?

Lukrecja85

Lukrecja85

ja lubie siatkówkę, ale nie gram regularnie bardziej okazyjnie i nie że na sali czasem na dworze z koleżanką :)

84558 lukrecja85 Kobieta, 34 lata, Gorzów
~Black Rose

~Black Rose

ja tez lubie siatkówke i koszykówke ale gram tak jak Ty okazyjnie jak sie trafi, mieszkam na wsi i u nas nie ma czegos takiego jak kurs zeby chodzic na siatkowke itp

Jullia

Jullia

ja lubie siatkówke i lubie rower ale taki upał ze nawet nie chce mi sie jezdzic :(

84663 jullia Kobieta, 31 lat, tam...