Forum Żywienie i fitness

Dania na romantyczną kolację

~Panna Kolorowa

~Panna Kolorowa

Jakie dania polecacie na romantyczną kolację? Bo niedługo wraca mój narzeczony, po 4 mieisęcznym wujździe za granicę. Chciałabym mu ugotowac pyszną kolację. wiecie świece, dobre winko, pyszne smakowite danie podkręcające atmosfere? Co proponujecie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

xSandra

xSandra

spagetti z sosem bedzie romantycznie bedzieci mogli sobie podawac :P jak we włoszech hehehe ale masz problem mysle ze cokolwiek zrobisz to to doceni :)

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 31 lat, Kraków
~eera

~eera

Wydaje mi sie jakies miesko bylo by dobre na przyklad karkówka w sosie czy cos w tym stylu :)

karolina_22

karolina_22

Zależy co lubicie, bo pomysłów jest masa:) oprócz głównego dania, możesz zrobić np sałatke gyros i grzanki. a na deser- już są truskawki więc wystarczy rozpuścić czekoladę i je w niej moczyć:)
Jakbyś napisała co preferujecie to byłoby łatwiej coś doradzić:)

84872 karolina-22 Kobieta, 28 lat, na krańcu świata
~Szybka

~Szybka

No wlasnie to zalezy truno jest co kolwiek powidziec nie znajac waszych upodoban :) ale mieso wydaje mi sie takim uniwersalnym produktem :) i facci zawsze lubia mieso w kazdej postaci

Panda

Panda

zupka chińska i 2 świecki to romantyzm :P mysle ze fajna kolacja bedzie jak razemw spolnie cos ugotujecie

229 panda Kobieta, 40 lat, Katowice
~eera

~eera

a moze cos na slodko? jakis fajny deser? moj chlopak na przyklad uwielbia deserki :)

Złośliwa

Złośliwa

deser to będzie na koniec. Ja proponuje coś lekkostrawnego żeby nie ciążyło potem na żołądku, może jakaś sałatka, ale warzywa zapiekane, albo coś podobnego.

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 33 lata, Warszawa
Deanerys

Deanerys

a może jakieś spagetti? albo lasange.

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 36 lat, Kraków
~puszysta07

~puszysta07

a moze jakies owoce morza? sa lekkostrawne, zdrowe i maja ciekawy smak :)

~iriska

~iriska

Ale owoce morza maja wlasnie nie ciekawy tylko dosyc specyficzny smak i nie kazdemu smakuja, pewniejsze bylo by mieso, bo facet zawsze lubi mieso, a jeszcze lepiej ugotowac cos razem albo moze zapytac go na co ma ochote albo co ubi najbardziej...

Lada

Lada

Ja bym zrobila pizze i poszukalabym jakiegos fajnego filmu, my z mezem uwielbiamy tak spedzac wieczory :)

84844 lada Kobieta, 33 lata, Frampol
kikimora

kikimora

Na pewno wino dobre, czerwone slodkie po jedzeniu albo wytrawne przed jako aperitif. Mozna y go milo zaskoczyc czym wyjatkowym, to, czego wczesniej nie przyrzadzalas. Ja bym radzila cos z kuchni wloskiej, np. spaghetti z krewetkami, albo calzone z mięsem, poszukaj cos dla siebie i niego;)

84932 kikimora Kobieta, 35 lat, Elbląg