Skocz do zawartości
Forum

L-karnityna i odchudzanie


Gość mięsny jeż

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaja198111

~mamawdomu
karina34 tak suplement Shape Up jest bardzo bezpieczny dla organizmu gdyż zawiera same naturalne składniki bez chemii czy też jakichkolwiek substancji szkodzących zdrowiu. Oczywiście sam suplement Ci nie pomoże zrzucić wagi bo do tego potrzebna jest tez zdrowa dieta i sport ale na pewno pomoże w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Również polecam ten preparat na odchudzanie, pomógł mi już zrzucić parę kilo i nadal chudnę. Oczywiście zdrowa dieta i sport to codzienność u mnie teraz ale efekty widać. Suplement zawiera składniki naturalne m.in l-karnityne która odpowiada za szybsze spalanie, oraz Guaranę która zmniejsza apetyt.

Odnośnik do komentarza

~Elastia
L-karnityna to wazny składnik w procesie odchudzania, jak bierzecie jakieś suplementy na odchudzanie to sprawdzajcie czy suplement zawiera w składnie L-karnitynę. Zawiera ją np. Shape Up https://www.grinday.com/pl/sklep/10-shape-up-thermogenic.html

Hej, masz rację, l-karnityna to ważny składnik w produktach na odchudzanie. Shape Up ma w składzie l-karnityne i mi pomaga przy odchudzaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...