Skocz do zawartości
Forum

L-karnityna i odchudzanie


Gość mięsny jeż

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mięsny jeż

witam czy l karnityna wspomaga odchudzanie? bo slyszałem, że tak a bardzo zalezy mi na tym zeby schudnac. słyszałem ze dobrze spala tluszcz zwlaszcza przy cwiczeniach na silowni stosowal ktos? jakie opinie?

Odnośnik do komentarza

A więc tak ci napiszę , najpierw ułuż sobie porządną diete bo bez niej żaden dostępny legalny środek nie sprawi że schudniesz i nie wierz tym co mówią że będziesz mógł leżeć brzuchem do góry a kg będą lecieć , oprócz diety musisz zacząć ćwiczyć i nie chodzi tu o wyciskanie na ławeczce tylko przede wszystkim aeroby tj. rowerek , bieganie , skakanka , basen itp , pamiętaj suplementy mogą ci pomóc ale również dany suplement może nie działać na ciebie , oczywiście suple z wyższej półki dają efekt znacznie lepsze ale zanim po nie sięgniesz musisz sprawdzić swoje ciało tzw. tolerancje na specyfiki , przez pierwsze 3-4 miesiące korzystaj z diety i ewentualnie z naturalnych suplementów dopiero jak twój organizm się przygotuje na intensywne palenie możesz sięgnąć po specyfiki z wyższej półki .

Odnośnik do komentarza

suplementy lekkie tzn. te naturalne stosuje się jak napoje energetyczne aby dodać mentalnego kopa , w większości skład ich jest prosty jak kofeina , guarana itp czyli specyfiki dostępne w ogólnym obiegu , a co dp mocniejszych preparatów trzeba uważać i nie powinno się ich stosować na początku bo przeważnie są to suple dla kulturystów którzy potrzebują ostrego palenia i mają jakiekolwiek pojęcie co niesie za sobą stosowanie spalaczy , jeśli twój staż jest krótszy niż 6 miesięcy nie warto ryzykować na początek i nie ważne co gadają koksy z siłki , odchudzanie to nie miesiąc pracy lecz co najmniej kilka więc przygotuj się na kilka długich miesięcy zasuwania , aeroby dieta i siłka i tak w kółko .

Odnośnik do komentarza

ja czytałam kiedyś że wszelkie suplementy właściwie stosowane mogą dać góra jakieś dodatkowe 2 % całego efektu jak się wie co stosować i jak właściwie stosować (I to nie jest 2%na samą L-karnitynę tylko na wszystkie suplementy). Czyli że jak zwalimy z siebie 10 kg tłuszczu to jakieś 200 g to będzie zasługa suplementów. Myślę że trochę to się nie opłaca bo te 200 g to można poćwiczyć tydzień dłużej i schudnąć nawet więcej.

Odnośnik do komentarza

Dużo masz racjii w tym co piszesz ale sa też suplementy na rynku które autentycznie przyśpieszają spalanie tłuszczu ,np. przy diecie i ćwiczeniach palisz 5% a z tymi suplami paliś 9% i więcej , są to mocne specyfiki które stosują kulturyści którzy mają przygotowany organizm do tego .

Odnośnik do komentarza

No własnie o to chodzi że zanim się weźmie jakiś specyfik z tych tzw. mocniejszych nie naturalnych to trzeba przeczytać jaki ma skład , jakie ma skutki uboczne i najlepiej skonsultować to z lekarzem , nie brać na własną rękę , ale autentycznie działają oczywiście też trzeba się liczyć że trzeba zapłacić znacznie więcej niż te naturalne .

Odnośnik do komentarza

~bojka
Skutkow ubocznych za to nie maja napoje z soda - ktos zna? pilem parokrotnie, moi znajomi je pija, to nowosc na rynku, lekko pobudzaja w sposob naturalny nie maja konserwantow tez!

no to ciekawe, jak nie maja konserwantow to moze byc hit. dbam o zdrowie i chyba po to siegne, szkoda, ze tak malo smakow do wyboru, mam nadzieje ze wzbogaca oferte o inne.

Odnośnik do komentarza

Ja polecałabym raczej zieloną kawę. Testuję ją z moimi koleżankami od dwóch miesięcy. Na początku było bieganie i dieta. Szło jako tako, ale prawdziwego przyspieszenia nabrałyśmy, gdy dołączyłyśmy do wszystkiego ten suplement diety. Teraz waga spada nam w tempie nie mniejszym niż 5-6 kg na miesiąc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Trzeba zacząć od tego czym są suplementy diety i jakie mają działanie.
Jeżeli twoim celem jest powrót do prawidlowej masy ciała to musisz sobie odpowiedziec na pytanie dlaczego nie chudniesz.
Jeżeli wiesz że nie ruszasz się wystarczajaco dużo to zacznij się ruszać. Jeżeli brakuje ci energii do duchu to odpowiednia będzie zielona kawa podobnie jak w przypadku zbyt dużego laknienia. Jeżeli mimo ćwiczeń nie chudniesz to może twoja dieta jest zbyt uboga w l karnityne która jest zawarta w mięsie i wtedy warto ją suplementować. Karnityna nie spala tłuszczu tylko transportuje go do mięśni kiedy potrzebuja energii, gdy jest jej za mało to miesnie spalają cukry potrzebne do odrzywiania mózgu i czując zmeczenie psychiczne zucasz się na słodycze. Soda natomiast odkwasza organizm przez co ułatwia spalanie bo w kwasie trudno coś utlenić.
Podsumowujac suplementy pomagaja uzupelnic braki powodujace zabuzenie przemiany materii ważne aby użyć odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza

Ponadto trzeba pamiętać że dieta to przyzwyczajenia żywieniowe i powinno się poprostu raz zmienić złe przyzwyczajenia na dobre a nie stosować jej jak lek który się odstawia po ustaniu choroby bo nie nadwaga czy otyłość jest chorobą a zła dieta a otyłość jedynie objawem.
Dieta nie może powodować niedoborów w organiźmie a suplementy służą do uzupelnienia braków.
organizm zdrowo wygląda gdy jest zdrowy.
Dlatego wszelkie diety całkowicie eliminujace jakikolwiek z elementów spozywczych mijają się z celem nawet jeśli chwilowo dadzą pożadane efekty.

Odnośnik do komentarza

L-karnityna na pewno wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej i zmniejsza uczucie łaknienia. W suplementach na odchudzanie ten składnik jest bardzo ważny, przykładowo ja stosuję Shape Up, który zawiera L-kartnitynę i jest jednym z najlepszych suplementów jeśli chodzi o spalacze tłuszczu. Tu w rankingu suplementów na odchudzanie jest na pierwszym miejscu http://www.suplementynaodchudzanie.pl/ranking-suplementow-na-odchudzanie/

Odnośnik do komentarza

To tylko mały odsetek, tego co można osiągnąć. Przede wszystkim zwróć uwagę na zbilansowaną i dobrze dobraną dietę. Odchudzanie nie może iść za szybko, jeśli nie chcesz mieć póżniej problemów ze zdrowiem i samopoczuciem. W dzisiejszych czasach na pewno masz mało czasu na zagłębianie się w tajniki zdrowego odżywiania, więc dobrze zwrócić się do specjalistów. Ja na przykład, polecam https://dietakalibra.pl

Odnośnik do komentarza

~ArturN
L-karnityna na pewno wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej i zmniejsza uczucie łaknienia. W suplementach na odchudzanie ten składnik jest bardzo ważny, przykładowo ja stosuję Shape Up, który zawiera L-kartnitynę i jest jednym z najlepszych suplementów jeśli chodzi o spalacze tłuszczu. Tu w rankingu suplementów na odchudzanie jest na pierwszym miejscu http://www.suplementynaodchudzanie.pl/ranking-suplementow-na-odchudzanie/

Właśnie szukam suplementu na odchudzanie pochodzenia naturalnego nie chcę faszerować się chemią, bo wiadomo jak chemia działa na nasz organizm. Przejrzałam troszkę skład suplementu shape up i nie znalazłam tam żadnej chemii także to może być coś dla mnie.

Odnośnik do komentarza

karina34 tak suplement Shape Up jest bardzo bezpieczny dla organizmu gdyż zawiera same naturalne składniki bez chemii czy też jakichkolwiek substancji szkodzących zdrowiu. Oczywiście sam suplement Ci nie pomoże zrzucić wagi bo do tego potrzebna jest tez zdrowa dieta i sport ale na pewno pomoże w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...