Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby urosnąć?


Gość xo...xo

Rekomendowane odpowiedzi

byłem leczony w projekcie formathropu, nie pomogło- tak myślałem, ale po miesiacu od zakonczenia zaczałem rosnąć, w efekcie urosłem 6 cm w wieku 19 lat.
w polsce nic o tym nie wiedzą, stsraszny ciemnogród.

jak chcesz urosnąc- jedz na zachód.

Odnośnik do komentarza

ja mam 18 lat i mam 173 cm wzrostu zawsze chcialam miec 180 cm moja mama ma 184 cm a moj tata 190 c. wydaje mi sie ze to zalezy tylko i wykacznie od genow.jezeli tak bardzo chcecie urosna w rosji mozna zrobic operacje i wydluzaja ci nogi o max 7 cm pozdr

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zaczęłam ćwiczyć to co było napisane- nie poskutkowało. Uwarunkowanie genetyczne ma wiele do rzeczy. Moja prababcia miała 180 cm wzrostu. Mi pomógł zdrowy tryb życia. Kiedy jadłam hamburgery rosłam wolniej. Polecam produkty mleczne i sporo ruchu.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlex2000

Jestem Paweł, mam 13 lat i 1,54m moi koledzy z klasy mają po 1,63 i są wyżsi ode mnie o głowę. Przy nich wygladam śmiesznie i nie mogę nic z tym zrobić, Zależy mi na dziewczynach a one też mają po 1,60 nie wiem co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 16 lat o 158, chciałabym miec podejście jak reszta, ale kurde strasznie źle mi z tym. Myślę że wyższe osoby maja lepiej, znowu wysocy wolą być niżsi. nie zawsze ale tak jakoś jest. tak z 165-170 marzenie ! <3 i faktycznie nie pomaga koszykówka, czy basen itd...<br /> tyle ile macie miec tyle będzie ;)
A co do hormonu, to nie ma co bo to jest głupota. Jeżeli ktoś jest chory np. na Zespół Pradera-Williego to wtedy lekarz gdy stwierdzi że jest potrzeba to przepisze, mimo że ludzie z tym zespołem są naprawdę niscy. No a co do tego hormonu to osoby zdrowe to zrobią sobie krzywdę, straszną. także trzeba się cieszyć że jest się zdrowym bo mogło być gorzej i popatrzcie na nieszczęście innych ludzi, i cieszcie sie że zdrowi jesteście :) Wygląd to tylko skorupa, środek jest bardziiej ceniony ;)

Odnośnik do komentarza

~Pawlex2000
Jestem Paweł, mam 13 lat i 1,54m moi koledzy z klasy mają po 1,63 i są wyżsi ode mnie o głowę. Przy nich wygladam śmiesznie i nie mogę nic z tym zrobić, Zależy mi na dziewczynach a one też mają po 1,60 nie wiem co mam zrobić.

poczekaj, zobaczysz masz dopiero 13 lat skok wzorstu jeszcze przed Tobą. Pamiętaj Ty jeszcze urośniesz dziewczyny nie bardzo, przeciętny wzorst dzieczyn to własnie 1,60 - 1,70 z czego 1,70 i wyżej jest rzadkością. Poczekaj spokojnie, urosniesz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Gość MichalXX22

Witam.

Zaczelem Trenowac na silowni Gdy mialem 8 lat i jeszcze mam 8 lat zle zrobilem ze trenowalem Podnosilem nawet duzo na klate najwiencej to zle a Zwrost to 127 cm To zle

Urosne Jeszzcze?

Odpowiadajcie szybko!
Mama ma 164 cm a tata 175 Urosne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...