Skocz do zawartości
Forum

Kasze a odchudzanie


Gość Kroszka

Rekomendowane odpowiedzi

tak, owsianka jak najbardziej , dodaj ryż z warzywami , kasza też może być , przestaw się na 6 drobnych posiłków dziennie dzięki temu przyśpieszysz metabolizm , będziesz syty a waga będzie spadać , oczywiście tu musisz mieć ułożoną diete , bez alkoholi ,smażonego , ziemniaków , napojów gazowanych słodkich , pij wody więcej , zamiast ziemniaków ryż lub kasze ,zamiast smażone to gotuj i powinno być dobrze .

Odnośnik do komentarza

Ja nie znam przepisów ale do kaszy sie przekonałam też dopiero niedawno. Kiedyś lubiłam kasze manną z mlekiem ale tej gryczanej nie lubiłam mimo że u mnie w domu to jej pełno zawsze było bo sąsiad miał pole i dawał nam. Teraz jem od niedawna, dodaję jej do mięsa, czasami samą zjem z groszkiem konserwowym albo z marchewką tartą. Niedawno robiłam ze smażoną cebulką. A jak się do niej przekonałam? Po prostu zaczęłam ją jeść i wmawiałam sobie że jest zdrowa. Makarony mi się już trochę przejadły więc dobra odskocznia. Jedyny ból mam że mój mąż nie lubi i narzeka że znowu kasza.

Odnośnik do komentarza

ryż może tuczyć albo i nie, to zależy od gatunku - polecam ryż dziki i brunatny, są dużo lepsze od klasycznego ryżu białego - idealne na odchudzanie :)

co do owsianki i kaszy gryczanej - obie uwielbiam! sama jestem w trakcie odchudzania i dzięki nim mniej jem, a w brzuchu mam uczucie sytości :)

Odnośnik do komentarza

To ja powiem Wam szczerze ze kasza to jest to co idealnie sie nadaje podczas własnie diet odchudzających. Ja zrezynowałam z makaronów, ciezkich sosów na rzecz własnie kaszotto. Gotuje kasze ( wybieram najczesciej z PoloMarketu Marysię), kasza moja ulubiona to pęczak. Kupuje też gotowe mrożonki i potem mieszam to ze sobą z odrobiną jogurtu albo dla podkrecenia smaku masełka. I naprawde mozna się świetnie najeść i żaden makaron teraz temu nie dorówna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...