Skocz do zawartości
Forum

Hula hop z masażerami


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam oddzielny wątek, bo tamten ciągle gdzieś się cofa do tyłu i jakoś nie zdobył popularności :D proszę więc go nie wklejać do tamtego o a6w (to do administratorów tego forum)
Kręciłyście? Zamierzacie? Ja chcę sobie takie kupić, znalazłam niedrogie na allegro. Kiedyś kręciłam duuuużo hula hop, byłam mistrzynią :D
jednak to nie to samo po tylu latach i w ogóle innym sprzętem ;p
Daje to coś? Chodzi mi przede wszystkim o brzuch i boczki :) chcę do lipca zgubić trochę brzuszka i rozbić cellulit :)
Proszę też o wypowiedzenie się jakiegoś specjalisty, to bardzo ważne dla mnie!
Ile czasu dziennie trzeba kręcić, żeby coś pomoglo?

Odnośnik do komentarza

ja właśnie słyszałam, że dają dużo, ale to zależy od hula hop jakie posiadasz i jakich oczekujesz efektów. Musi mieć odpowiednią średnicę i ciężar, a siniaki robią się tylko na początku, bo skóra itp nie są przyzwyczajone do takiego obciążenia i też wtedy, gdy na początku za dużo się ćwiczy, bo nalezy zacząć od kilku munut 2 x dziennie i stopniowo zwiększać do 20 min. A dziewczyny zaraz kręcą godzinę już pierwszego dnia, to nie dziwne, że aż krwiaki im się robią.
Mi nie zależy, żeby mieć idealnie płaski brzuch, ale rozbić cellulit i spalić trochę tłuszczyku. Tylko problem mam w znalezieniu 1,5-kilogramowego hula hop po rozsądnej cenie ok 50 zł... najwyżej 1-kilogramowe, ale wtedy boję się, że wywalę kasę w bloto. Mąż mi nie da 100 zł na jakieś tam hula hop, góra wyciągnę od niego 50, a pewnie i tam sama będę musiała dołożyć xDDD
jak znajdę czas to dołączę do tego a6w, bo na razie mam tak męczące dni, moje dziecko jakoś szaleje i ciągle muszę mieć je na oku. A jak ostatnio chciałam poćwiczyć to na mnie wskoczyła i się śmiała :DDD

Odnośnik do komentarza

Kręcenie hula hopem czy to z masażerem czy bez daje dość dobre rezultaty jeśli chodzi o talię i zgubienie boczków. Należy jednak pamiętać aby kręcić w obydwie strony, raz w lewo, raz w prawo. Pozwoli to równomiernie wymodelować talię i mięśnie brzucha.
Co do samego masażera to opinie o nim są różne, jedni mówią, że pomaga na cellulit, inni wręcz przeciwnie. Prawda jest gdzieś po środku, bo wszystko zależy od tego ile poświęcamy temu czasu, jakim hula hopem kręcimy i jak długo. Hula hop z wypustkami, czy kulkami moim zdaniem to dobry sposób na wymodelowanie talii i boczków. Pamiętaj tylko, że na początku te kulki mogą powodować siniaki, możesz też się czuć obolała. Z biegiem czasu Ci przejdzie.
Jeszcze inną zaletą takiego hula hopu jest to, że jest one cięższe przez co łatwiej się nim kręci. Warto dobrać hula hop odpowiednie do swojego wzrostu. Prawidłowo dobrane hula hop powinno postawione na ziemi sięgać linii żeber. Oczywiście rozmiar jest zależny od danej sylwetki. Osoby szczuplejsze będą potrzebowały mniejszych hula hopów niż osoby potężniejsze.

Odnośnik do komentarza

czytałam w necie opinie dziewczyn, to gubiły nawet po kilka cm :) na początku rośnie waga, bo rozwijają się mięśnie, a potem spala się tkanka tłuszczowa i waga idzie w dół. Wiekszość jest zadowolona tylko narzekają te, co za długo kręciły jak na początek, bo aż krwiaki im się probiły.
Cóż, kręcenie hula hop to prosta rzecz, bierzesz i kręcisz tak po prostu :D

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałam ćwiczyć hula hop uparcie, że się nauczę i tak parę razy do tego podchodziłam. Nie wychodziło mi ani trochę. Potem jak posprawdzałam to okazało się że mam za małe hula hop jak na początki, ale i tak nawet jakbym zakupiła duże to nie miałabym z kolei gdzie nim kręcić bo za wiele miejsca to nie mam w mieszkaniu. Kupiłam twister i na nim czasem kręcę.

Odnośnik do komentarza
Gość agucha92

no ja wlasnie zaczęlam niedawno i powiem wam, że potrzebuje wsparcaia hehe :) narazie kręce takim zwykłym, ale zamówiłam sobie z allegro z kulkami :) powinno niedługo potrzeć :) jak długo kręcicie dziennie? No i jakies efekty widać?

Odnośnik do komentarza
Gość DagmaraPP

Proszę o pomoc! Kupiłam hula hop z podwójnymi wypustkami masującymi i pokręciłam w pierwszym dniu około 20 minut. Na drugi dzień wyskoczyły mi siniaki i wyglądam jakby mnie brutalnie pobito albo potrącono autem. Mam siniaki na biodrach, brzuchu i plecach. Mój chłopak mówił mi, że będę miała siniaki, ale ja nie wiedziałam, że aż takie wielkie. Boję się ponownie kręcić. Czy takie fioletowe, bordowe siniaki mogą się przemienić w coś gorszego? Coś, co może zagrozić zdrowi albo mnie zeszpecić. Pierwsza rzecz, która mi się podoba i może dzięki której schudnę, a ja nie mogę tego robić. Mam ogólnie wrażliwe ciało. Często mam siniaki, bo mam delikatną skórę, ale czy te siniaki zejdą, jeśli będę kręcić na nich pomimo bólu? Doradźcie coś, proszę!!! Zapłaciłam za hula - hop 100 z i nie chodzi o pieniądze tylko o to, że mnie się naprawdę spodobało kręcenie i chciałabym robić to dalej, ale boję się po prostu o zdrowie
Pozdrawiam forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

od siniaków nie umrzesz... tak samo cię nie oszpecą. Poczekaj aż zejdą, i potem zaczynaj od np 3 minut kręcenia albo 5. I z biegiem czasu zaczynaj kręcić coraz dłużej. możesz też łykać witaminę C i rutynę czyli preparaty typu rutinoscorbin. Rutyna i witamina C wzmacniają naczynia krwionośne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...