Forum Żywienie i fitness

Jakie są wasze ulubione desery?

~Kamyczki

~Kamyczki

Część,
Dzisiaj robie sobie dzień dobroci i zamierzam zrobić swój ulubiony deser czyli: szarlotkę z lodami waniliowymi. Po prostu to uwielbiam, mogłabym jeść to każdego dnia. Uwielbiam przygotowywać desery i bawić się w cukiernika, chyba każdy ma taki swój ulubiony deser. Jakie są wasze ulubione desery, sami je robicie czy nie cierpicie się babrać w mące czy kakale? Może macie jakiś fajny przepis to się z chęcią dowiem czego nowego. I odpłace tym samym, przepis za przepis:P

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dadaaria

dadaaria

deser to magiczne słowo na którego dzwiek dostaje slinotoku uwielbiam wszystko galaretki szarlotki, budynie wszystko!!! najbardziej lubie szarlotke z lodami <3

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 32 lata, gdzieś pod Wawą
pink elephant

pink elephant

ja lubie galaretke z bita smietana owocami np kiwi i mandarynki i starta czekoladą :)

84373 pink-elephant Kobieta, 34 lata, Złocieniec
Znikajaca

Znikajaca

Raczej nie przepadam za różnego rodzaju deserami ale uwielbiam lody Haagen Dazs, kręcone amerykański świderki i włoskie z dużą ilością posypki

84595 znikajaca Kobieta, 27 lat, Gda.
Złośliwa

Złośliwa

ja uwielbiam kawe z lodami waniliowymi i maliny w każdej postaci. Już nie mogę się doczekac aż będą takie świeże

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 34 lata, Warszawa
pink elephant

pink elephant

a ja podjadam krakersy co prawda marny z tego deser ale straszna mam ochote na cos chrupkiego

84373 pink-elephant Kobieta, 34 lata, Złocieniec
~Komercha

~Komercha

ja lubię delicje... mogłabym jeść je godzinami. Uwielbiam obgryzać napierw do koła, potem całą czekolade a samą galaretkę na koniec.

NikMag

NikMag

moim ulubionym deserem ostatnio są jabłka. A jeśli chodzi o słodkości to ja uwielbiam najtańsze lody z biedronki i nie dlatego że są najtańsze (choć to ich duża zaleta) ale po prostu żadne inne mi nie smakują, no chyba że czasami włoskie.

303 nikmag Kobieta, 35 lat, Kraśnik
xSandra

xSandra

ja najbardziej lubie lody gałkowe lubie tez ciasta ale kruche np wafelki

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 32 lata, Kraków
majaka

majaka

uwielbiam desery, ale ze względów zdrowotnych muszę uważać co jem :( i tak musiałam wykluczyć z diety wszystkie wypieki z dodatkiem masła, ze względu na wysoki cholesterol, ale na szczęście ciasta na oleju rzepakowym mogę jeść nadal (nawet można powiedzieć, że to zalecane, bo olej rzepakowy cholesterol obniża, hihi ;)) ale totalnego fioła mam na punkcie ciast mocno czekoladowych i bezików :)

84127 majaka Kobieta, 36 lat, Poznań
Lola01

Lola01

ja tez lubie ciasta czekoladowe :)
ale tak najbardziej najbardziej to uwielbiam WZki i napoleonki !!!!!!

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 34 lata, Wawa
dzika nutria

dzika nutria

kazdy deser jest dobry ale ich nie jadam bo ich nie robie bo nie mam czasu no chyba ze sobie cos kupie np lody

83993 dzika-nutria Kobieta, 27 lat, Pszczyna
Deanerys

Deanerys

TRick ale mi ochoty na robiłaś ... też bym zjadła gofra...

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 37 lat, Kraków
Znikajaca

Znikajaca

Jadłam dziś gofry na plaży ,z cukrem pudrem, bitą śmietaną, polewą czekoladą i orzechami., pycha.

84595 znikajaca Kobieta, 27 lat, Gda.
RockBaby

RockBaby

ech..... ja bardzo lubię gofry z bitą śmietaną i wiśniami

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 31 lat, Częstochowa
Złośliwa

Złośliwa

gofry są dobre, ale kawa jest najlepsza:) jeszcze czasami lubię babeczki truflowe

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Gwieździsta

~Gwieździsta

ja tam lubię budyń czekoladowy z bitą śmietaną i polewą czekoladową

Jullia

Jullia

ja lubie ryz z mlekiem lub smietana czy naturalnym jogurtem i owoce moze byc dzem :)

84663 jullia Kobieta, 31 lat, tam...