Skocz do zawartości
Forum

Jakie ćwiczenia odchudzające są najlepsze?


Gość gd...sk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ka...96

Witam, mam na imię Kasia, ważę 57 kg i mam 161 cm wzrostu. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób najszyciej schudnę ( boczki, brzuch, nogi i pupa ). Rano robię z 50 brzuszków tak samo wieczorem. Dodam jeszcze że tańczę na macie do tańczenia. Brzuszki i taniec wogóle nie pomagają.
Najbardziej chciałabym się dowiedzieć co mam jeść i jakie ćwiczenia uprawiać żeby w szybki i łatwy sposób mieć ładną figurę.

Odnośnik do komentarza

Chcę schudnąć.!
Cześć.! Chcę schudnąć jakieś dobre 10kg, mam 168cm wzrostu i warze 75kg ;/ ;(
Poproszę o ćwiczenia na łydki, uda, i pupę. Także na brzuch, a dokładnie na dolną część brzucha bo strasznie mi odstaje.!!

Odnośnik do komentarza

Najpierw zastanów się co lubisz robić, jakie ćwiczenia będą ci sprawiać najwięcej radości. Niektórzy np uwielbiają biegać i dla nich jest to najlepsze co może być, inni wiadomo nie znoszą się pocić i dla nich ćwiczenia typu joga czy pilates będą zbawienne. Zastanów się jaki typ ćwiczeń preferujesz, czy to mają szybkie energiczne czy raczej wolne, spokojne. To wszystko wpłynie na to czy będziesz je chętnie robiła a przez to łatwiej będzie ci utrzymać systematyczność ich wykonywania. A to jest klucz i podstawa do osiągnięcia sukcesu, żadne ćwiczenia nie przyniosą skutków jeśli będą wykonywane nieregularnie. Poniżej przedstawię Ci kilka typów ćwiczeń, które możesz wykonywać:
1. Fat burning
2. Body sculpting
3.Callanetics
4. ABT
5. Stretching
6. Zumba

Odnośnik do komentarza

Takie w którym rusza się całe ciało i jeśli nie lubisz siłowni to możesz: biegać jeździć na rowerze, na rolkach, konno, narty, łyżwy, skakanka. Takie po prostu gdzie każdy mięsień zostanie wprawiony w ruch nawet jeśli tego nie czujesz. No i mega ważna sprawa systematyczność, nie ma, że się nie chcę albo, że jutro poćwiczę, to niedopuszczalne:)

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja długo nie mogłam się przekonać do jakiś domowych maszyn do ćwiczeń, ale siostra mnie namówiła jakiś czas temu na platformę wibracyjną Vibramagic. Powiem, że niespodziewanie dobrze działa. W końcu moje uda nabrały ładnego kształtu, no i poprawił się też wygląd brzuszka. A ćwiczę dopiero kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak ćwiczenia odchudzające. Ale rozumiem, że chodzi o ćwiczenia, które redukują tkankę tłuszczową. Tak więc najlepsze na to są ćwiczenia typu cardio, czyli ćwiczenia mocno angażujące całe ciało i napędzające metabolizm - co jest najważniejsze przy zrzucaniu zbędnych kilogramów. Reszta to oczywiście zbilansowana dieta.

Odnośnik do komentarza

na początek cardio, potem jak już będzie kondycja polecam albo siłowe albo jakies sporty walki - ogólnorozwojówkę. dopiero wtedy warto włączyć suplementy tj immuno colostrum, odżywki białkowe. Do tego wiadomo zdrowe odżywianie z odpowiednimi proporcjami Btw. Fajnie sprawdza się dieta wysokotłuszczowa, zwłaszcza przy dużej otyłości.

Odnośnik do komentarza
Gość Batusia

Witajcie Jestem tu nowa, ale postanowiłam podzielić się z innymi swoim "małym" sukcesem, od jakiegoś czasu zmieniłam się, chce mi się żyć, chce mi się śmiać, chce mi się wszystko a to dzięki temu iż postanowiłam coś zmienić w swoim życiu, jeden krok, mały krok a taki sukces, otóż od jakiegoś czasu wychodzę z domu, po przez pocztę pantoflową dowiedziałam się o organizowanych tuż koło mnie zajęciach aerobiku w wodzie, bardzo fajna sprawa, polecam Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne "Figura", zmieniłam dietę i znów mi się chce, spróbujcie i wy zrobić coś, coś zmienić, chociaż jeden mały krok, zamiast windą to schodami, zamiast pszenne to razowe, najważniejsze to zacząć, powodzenia

Odnośnik do komentarza

W takich przypadkach motywacja jest najważniejsza. Na początek odstaw cukier i wszelkie słodycze (u mnie się to sprawdziło bo czułam się lepiej), potem wprowadź ćwiczenia, najlepiej cardio i ćwiczenia siłowe i oczywiście zadbaj o swoją dietę. Powinna być bogata w zdrowe produkty, takie jak warzywa, chude mięso, kasze itd. Pamiętaj o motywacji, bo jest kluczem do sukcesu ;)

Odnośnik do komentarza

odstawić słodycze wcale nie jest tak łatwo... sama przez to przechodziłam, a ze milosc do nich zawsze zwyciezala, stwierdzilam ze skorzystam z porady fachowca. Moja dietetyczka doradzila mi zastapienie ich slodkosciami wlasnego wyrobu czyli np. batonikami musli :) super uzupełnia zapotrzebowanie na cukier. zaczelysmy wiec od zmiany nawykow zywieniowych. pierwszy krok to detoks calego organizmu za pomoca kuracji dicopeg 10g ktory pomogl mi pozbyc sie stalych zaparc. Teraz jestem juz miesiac na diecie i efekt jest wow. schudlam 4 kg wlasciwie bez wiekszego wysilku - po prostu moje jelita zaczely ze mna wspolpracowac :) a ja sama czuje sie rewelacyjnie. Jestem jakby zywsza i mam powera do dzialania!

Odnośnik do komentarza
Gość banderasio

Najlepiej jest ćwiczyć wszystkie rodzaje mięśni oraz pamiętaj że jak jest bardzo aktywny fizycznie codziennie sześć razy dziennie to musisz zwiększyć zapotrzebowanie kaloryczne i jedz pięć posiłku co trzy godziny . dietetyce jest tak że trzeba iść nie masę ciała tylko masę mięśniową czyli więcej ćwiczyć wtedy tracisz tłuszcz oraz wodę mięśniach nie w organizmie ,bo mięśniach też jest woda ,a miałaś mierzoną masa beztłuszczowa oraz masę mięśni i masę tłuszczu oraz proteiny i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz rozmieszenie tkanki mięśniowej żeby się ustalić na jakich partię mięśni ćwiczyć

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja jestem w każdym razie bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć.i muszę powiedzieć że odchudzanie wcale nie było takie straszne.

Odnośnik do komentarza
Gość 2KLOTKA2

Może zacznij robić przysiady( w Internecie możesz znaleźć różne wyzwania), zdrowo się odżywiać, swojego czasu moja siostra chodziła jeszcze na masaże modelujące i dużo jej dały. Ona chyba w Centrum Medycznym Damiana je miała, musiałabym jednak dopytać. Skóra jej się bardzo ujędrniła, nie powiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...