Skocz do zawartości
Forum

Obwisła skóra po schudnięciu


Gość la...01

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałam taki problem. Wprawiło mnie to w gorsze kompleksy niż wcześniejsza nadwaga. Dlatego skorzystałam z oferty dr Pabiańczyka. Od tamtej pory czuję się pięknie, kobieco i wszystkim polecam skorzystanie z zabiegów u tego Pana.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominik54

Tutaj bardzo duże znaczenie ma tempo chudnięcia.Ważne są również ćwiczenia, najlepiej z trenerem personalnym. Mój bariatra z CZS dał mi namiary na bardzo dobrego dietetyka dzięki któremu sporo schudłem. Jak będziesz chciała to napisz, dam Ci namiary na niego.

Odnośnik do komentarza
Gość malinowa76

Może poszukaj sobie dobrych kremów nawilżających i balsamów do ciała. Niestety skóra jako taka sama nie zniknie, ale dzięki ćwiczeniom i masażom poprawisz jej sprężystość. Poczytaj sobie o tej marce: https://www.neutrogena.com.pl/ - moja siostra po mnogiej ciąży aplikowała sobie i wróciła (oczywiście z ćwiczeniami) do naprawdę dobrej formy. A i peelingi też mogą Ci się przydać :) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość babulinka11

ja pamiętam jak po cesarce miałam strasznie obwisłą skóre, spodziewałam sie, ze tak będzie, ale, nie, że AZ tak baardzo, no bylo bardzo źle...:((, no ale trzeba było coś z tym zrobić, ja z swojego doświadczenia moge wam laski polecić Dr Dethloff i jej klinike, mają bardzo dobry zabieg Thuzzle, po paru powtórzeniach moja obisła skóra stała się juz nie obwisła, a ja poczułam się wreszcie taka zadbana :)

Odnośnik do komentarza

najlepiej pozbyć się takiej rozciągniętej skóry można plastyką powłok brzusznych. Jedyna tak naprawdę skuteczna opcja. Sama jestem ponad pół roku temu po operacji, operowała mnie świetna chirurg plastyczna Dr Dorota Żukowska w klinice Humana Medica Omeda w Białymstoku

Odnośnik do komentarza

Czyli bierzecie pod uwagę operację plastyczną? Powiem Wam, że ja naprawdę długo się nad tym zastanawiałam, a teraz żałuję, że po prostu nie zrobiłam tego wcześniej. Przede wszystkim trzeba znaleźć dobrego chirurga, ja jestem ogromnie zadowolona z efektów operacji w klinice dr Anny Olender. 

Odnośnik do komentarza

Taką obwisłą skórę dobrze jest tak mega nawilżyć, spróbuj sobie tego olejku Busajna. Wspaniały kosmetyk. Zapach cudny, mega wydajny no i świetny na tak,a obwisłą skórę po odchudzaniu, porodzie, na rozstępy, działa przeciwstarzeniowo.

Odnośnik do komentarza
Gość miszenka

Ćwiczenia , kto da radę to szczotkowanie skóry na sucho najlepiej , a od siebie sprawdziny jak ktoś sie nie lubi męczyć ? Olejek Busajna- specjalny arabski naturalny olejek wg starych receptur który ujędrnia najbardziej nawet rozciągnięta i zwisającą lużna skóre po odchudzaniu albo ciąży, bardzo skuteczny jak sie smaruje systematycznie codziennie,  Ujędrni doskonale i też cellulit wygładza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...