Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia dla kobiet w ciąży


Gość loonaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bohuszyna

Hej, jestem aktualnie w drugiej ciąży. Już podczas pierwszej byłam aktywną mamą. Zdecydowałam się na basen i jogę dla mam oraz poranne ćwiczenia rozciągające. Poza utrzymaniem sylwetki ćwiczenia doskonale wzmacniają mięśnie, a bóle kręgosłupa nie są takie mocne, a do tego aktywność fizyczność poprawia humor :D Warto przy ćwiczeniach pamiętać o odpowiednim doborze stanika, bo taki który uwiera, nie trzyma dobrze piersi itd doskwiera 3 razy bardziej niż jak się nie jest w ciąży. Ja miałam stanik od YajLee i bardzo się sprawdził, mogłam też go używać później do karmienia. Jak już dba się o sylwetkę, dobrze by było pamiętać o tym żeby zapobiegać rozstępom- tu polecam krem na rozstępy od Palmersa ;)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie odchudzanie z Foreverslim właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

Odnośnik do komentarza

Ja w trakcie ciąży nie zwracałam jakiejś duże uwagi na to co jem, wiadomo że starałam się nie przekraczać dziennego bilansu kalorycznego i raczej unikałam tłustego, ale ogólnie jadłam to, na co miałam ochotę. Pamiętam jedynie, że jadłam orzechy w ciąży,  bo naczytałam się w internecie, że to zdrowe ? Tutaj podrzucam jeden z artykułów: https://www.mamazone.pl/dieta-mamy/orzechy-w-ciazy/ . I żeby nie było - orzechy są zdrowe! Ale ja to już przeginałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...