Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się wałków tłuszczu na brzuchu i masywnych ud?


Gość go...11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w klasie 1 liceum. Mam mniej więcej 170cm wzrostu i ważę 62 kg. Niby jest to waga idealna, lecz mam odstający brzuch i grube uda. Chciałabym schudnąć, nie tyle z wagi jak z tego by mieć płaski brzuch. Jestem raczej aktywna fizycznie dwa razy w tygodniu chodzę na zajęcia taneczne i w szkoła również funduje mi wf. Jakaś dieta czy co by mi państwo polecali ?

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku najlepsza metodą odchudzania będzie ruch i ćwiczenia. Z porad żywieniowych to radziłabym odstawić słodycze i fast foody bo są kaloryczne i nic nie wnoszą oprócz zbędnych kalorii. Zamiast nich jedz dużo warzyw, mają one błonnik, który sprawi że dłużej będziesz się czuć syta. Ogranicz też picie gazowanych, kolorowych napojów, gdyż również w swoim składzie zawierają dużo cukru i przez to są kaloryczne.
Co do ćwiczeń na tłuszczyk na brzuchu i na masywne uda to przedstawię ci kilka propozycji:
1. Ćwiczenia brzuszki
2.Sposoby na płaski brzuch
3.Ćwiczenia callanetics
4.Ćwiczenia na mięśnie ud
5.Ćwiczenia na nogi
6. Ćwiczenia na uda
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję, żebyś zaczęła biegać. 3-4 razy w tygodniu w wolniejszym tempie, przez około 2 miesiące na pewno wyraźnie Ci pomoże. Ważne jest, żeby Twoje treningi były regularne i żebyś nie zniechęcała się, jeśli po 2 tygodniach waga nie zmieni się jakoś znacznie. Odchudzanie to jest cały proces, który wymaga czasu. Jeśli do tej pory prowadziłaś raczej bierny tryb życia, to musisz być przygotowana na to, że kondycja nie będzie rewelacyjna i przynajmniej na początku, pewnie będą Ci dokuczały zakwasy. Ale i na to są środki - możesz np. kupić sobie w aptece sól do kąpieli Salco, działa superowo na zakwasy i na obciążone, bolące stawy, co też może się pojawić po pewnym czasie prowadzenia intensywnych treningów. Mi pomogła bardzo, gdy sama cierpiałam na bóle kolan. Powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami!!!

Odnośnik do komentarza
Gość miszka43

ja też mam ten sam problem... niestety z takich miejsc trudno pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Jeśli tradycyjnie nie uda Ci się tego zrobić ćwiczeniami, jak juz będziesz dorosła możnesz pomyśleć o zabiegu Aqualyx - można się dzięki niemu pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej właśnie w takich problematycznych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...