Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie Revitasens. Preparat ten naprawdę jest pomocny przy obniżonym nastroju. Reguluje procesy nerwowe, odbudowuje zniszczone neurony, zapobiega depresji i chorobie dwubiegunowej. Zawiera składniki, które są niezbędne dla komórek nerwowych – witaminę B6 i B12, kwas rybi, kwas foliowy. Największym plusem jest to, że kapsułki są w pełni naturalne.

Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam tabletki z jagodami acai i w ciągu 2 miesięcy schudłam prawie 10 kg, jak dla mnie nie ma lepszego środka. Może też fajny środek także wszystkim, które chcą schudnąć mogę polecać. Żadnych ubczonych skutków też nie zauważyłam.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jest postawić na suplementy na naturalnych składnikach.Ja po dłuższym czasie poszukiwań takiego suplementu trafiłem na Therm Line Man i wiem,że dla kobiet jest odpowiednik.W ciągu dwóch miesięcy waga spadła o 9kg a to jeszcze nie koniec mojego odchudzania.Należy też pamiętać,ze samymi tabletkami nic się nie zdziała.Regularne ćwiczenia są jak najbardziej wskazane.

Odnośnik do komentarza
Gość malina9018

Dziewczyno nie zamawiaj żadnych suplementów! one ze skutecznością nie mają nic wspólnego, a czasem to jeszcze pogarszają stan zdrowia. lepiej po prostu postaw na dobrą dietę, kupuj pełnowartościowe produkty - np. ja ostatnio odkryłam sklep Kiszeczka, a przy tym zacznij się ruszać, a będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

już za późno, kurier już dotarł z przesyłką ;) wiadomo, że po kilku dniach nie widać jeszcze żadnego efektu, ale jakby tak mniej mnie do słodkiego ciągnęło, a wcześniej to pięć snikersów minimum :D w innym wątku mi poradzili jeść surową marchewkę i normalnie ją wciągnęłam, jestem z siebie dumna :D

Odnośnik do komentarza

suplementy mają działanie wspomagające odchudzanie i dzięki nim chudniemy w szybszym tempie, hamują nadmierny apetyt przez co nie podjadamy. jeśli bierzemy tabletki i siedzimy przed tv zajadając się chipsami, a później zdziwione, że taki czy inny suplement "nie działa" i hejt na forach no to proszę... dla jasności - nie twierdzę, że ktoś z was "odchudza się" w ten sposób, ale znam osobiście kilka koleżanek, które tak robiły...

Odnośnik do komentarza

Jest dużo fajnych i skutecznych suplementów na odchudzanie, ja co prawda takiego problemu nie miałam, ale za to moja siostra już tak, ona wtedy korzystała z maxisuplementów, mają stronę o takiej samej nazwie i można tam popatrzeć co oferują jak kogoś dotyczy ten problem.

Odnośnik do komentarza

Na robienie masy polecam bulki od swiatsupli.pl. Stawki mają w porównaniu do innych sklepów ponad dziesięć procent niższe. Opłaca się robić zakupy bardziej w ich sklepie internetowym niż na Allegro. Wszystkie marki suplementów do dyspozycji w jednym miejscu. Promocji od groma.

Odnośnik do komentarza

Zanim trafiłam na Foreverslim stosowałam rózne tabletki.Ale żadne z nich nawet w połowie nie były tak skuteczne jak te tabletki.Dzięki nim dieta na prawdę nie była problemem.Ja byłam pozytywnie zaskoczona wynikiem jaki udało mi się osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...