Skocz do zawartości
Forum

Woda mineralna


Gość angorka

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się dowiedziec czy picie jednej wody mineralnej jest dobre. Ostatnio ktoś mi powiedział, że picie tylko jednej wody jest zle bo kazda woda ma okreslone mikroelementy i pijac ciagle tę samą wode dostarczamy sobie ciagle tych samych składników, a zmieniajac wody, zmieniamy takze ich mikroelementy dlatego ponoć zaleca się picie różnych wód, nie przyzwyczajanie się do jednej. Czy to prawda?

Co sądzicie o wodzie Zuber, czy ktos ją pije? Ponoć jest bardzo dobra jesli chodzi o własciwosci. Jakie macie opinie?

Odnośnik do komentarza

ja tez piję Muszyniankę, Zuber chyba raz kiedyś miałam, ale jakoś nie rzuciła mnie na kolana, była niedobra, aczkolwiek nie podwazam jej właściwości :)
Acha - niektóre tematy sa kosmiczne zwłaszcza te na seksie :) Ciekawe skąd ludzie biora na nie pomysły, aczkolwiek trzeba doceniac ich pomysłowość, w końcu kto pyta nie błądzi :)

Odnośnik do komentarza

do mnie sie tam nic nie przykleja a juz na pewno nie chce probowac, a wracajac do wody mineralnej, to co sadzicie o wodach smakowych? Bo ja ich nie lubie smakuja jak woda w kubeczku po jogurcie - zwykla woda i lekki posmak. Nie smakuja mi po prostu ale chce sie odchudzic i chce pic wiecej wody, a sama czysta mineralna po pół litrze przestaje mi wchodzic :/ myslicie ze mozna zastapic ją smakową wodą? jest rownie dobra i korzystnie wplywa i czy jest kaloryczna?

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość MoNiQuE_

Woda Zuber śmierdzi kwasem siarkowym, nie wiem jak można ją pić.

Najlepsza jest zwykła cisowianka, najtańsza i najlepsza, bo ma najwięcej minerałów. Żywiec zdrój jest ze dwa razy droższa a ma śladowe ilości minerałów, więc de facto jedynie rozcieńcza naturalne minerały w organizmie.

Odnośnik do komentarza

Wybierając wodę mineralną powinniśmy zwrócić uwagę na ogólny poziom mineralizacji. Osoby aktywnych szczególnie ważny jest poziom magnezu, a dla osoby mające problem z nadciśnieniem powinny zwracać uwagę na poziom sodu. Ja piję staropolankę )

Odnośnik do komentarza
Gość erystaza

Zuber - nie piłam ale to woda, którą powinno się pić po konsultacji z lekarze, żywiec 0 to woda źródlana - dla niemowląt albo do rozrzedzania pokarmów - faktycznie wypłukuje co cenne z organizmu, wystarczy poczytać o wodach w specjalistycznej literaturze, a minerałów najwięcej ma Staropolanka 2000 - 2150 mg/l a cisowianka ma tylko 742, więc prawie 3x mniej. Jak ktoś więc intensywnie trenuje albo jest anemikiem - staropolanka 2000 idealna!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...