Skocz do zawartości
Forum

Szybkie odchudzanie z brzucha


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

Sam basen jest dobrym sposobem na schudnięcie i wymodelowanie sylwetki. Jeśli chcesz jeszcze wspomóc efekt basenu to zacznij ograniczać ilość spożywanych kalorii oraz zastosuj inne ćwiczenia.
Co do diety to postaw na 5 posiłków o zmniejszonych porcjach. Jedz je w regularnych odstępach, nie większych niż 3 godziny. Kolację jedz na 3 godziny przed snem, tak by nie obciążać organizmu na noc. Do tego wprowadź dużo warzyw, najlepiej jak byś jadła je do 3 posiłków w różnej formie.Np zamiast ziemniaków polecam brokuły gotowane na parze, albo brukselkę przygotowaną w ten sam sposób, oczywiście możesz jeść surówki i sałatki, tylko do ich przygotowania nie uważaj majonezu, tylko lepiej zrobić samodzielny sos albo skropić warzywa sokiem z cytryny. Unikaj słodyczy i fast foodów bo są kaloryczne i niezbyt zdrowe, to samo tyczy się chipsów, prażynki i innych przekąsek.
Jeżeli zaś chodzi o ćwiczenia to staraj się ćwiczyć godzinę dziennie a do tego w ciągu dnia starać się być jak najbardziej aktywna.
Nie bój się że na basenie ktoś zauważy Twój wystający brzuszek, jeśli będziesz dużo pływać na pewno w szybkim tempie ci on zniknie.

Odnośnik do komentarza

`Wtam . !
Mam problem z moją tuszą. A mianowicie, chciałabym pozbyć się oponki tłuszczu z brzucha i ud. Zauwarzyłam, ze ostatnimi czasy coraz więcej jem, co gorsza, jem co raz więcej słodyczy i nie umiem nad tym zapanować... : / Próbowałam ograniczać słodycze i jeść regularnie, lecz z marnym skutkiem. Jestem dość szczupła, ale powiem w prost: tyję! Chcę znacznie ograniczyć słodycze i inne świństwa. Mam 164 cm wzrostu i ważę ponad 60 kg. Jestem wysportowana, ale leniwa: P Nie mówię że w ogóle się nie ruszam, ale robię to żadko. Chciałabym pozbyć się zbędnego tłuszczu w miarę szybko, zwłaszcza że niedługo wakacje i wiecie, zielona szkoła, basen, plaża, bikini.
POMOCY!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...