Skocz do zawartości
Forum

Jak nie przytyć w święta?


Gość Komercha

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżają się święta i czeka mnie przez to dużo jeżdżenia po rodzinie. Wiadomo jak to jest tu śniadanie, tam obiad i jeszcze kolacja. Nie chcę robić przykrości nikomu i odmawiać jedzenia ale boję się że przytyję od tych smakowitości. Co zdobić by nie przytyć w święta?

Odnośnik do komentarza

Myślę że trochę późno się o to zapytałaś. teraz to już tylko zostaje silna wola. Ja jakiś czas temu schudłam dość niezdrowo przez spory wysiłek i niejedzenie (trochę nie ze swojej winy) i się bałam efektu jojo zwłaszcza że święta na horyzoncie. Jakiś czas temu zaczęłam jeść regularnie i coraz więcej żeby jakoś wrócić do normy bez zbędnych kilogramów. Udało mi się i teraz się nie obawiam. To rada bardziej na przyszłość, że jak masz problem z silną wolą i namawiającymi ciotkami to warto miesiąc wcześniej zacząć wracać do normy przed jakimiś dietami.

Chociaż nic nie napisałaś czy jesteś na diecie czy coś. Jeśli twój organizm nie ma większych niedoborów i odżywiasz się zdrowo to takie jedne święta nie powinny ci zaszkodzić jeśli zjesz trochę więcej. Jak ktoś się odchudza niezdrowo, spożywając małe ilości kalorii to święta mogą być problemem ale niektórzy się odchudzają za pomocą ćwiczeń i zdrowego odżywiania i tym osobom raczej nic nie grozi w święta.

Odnośnik do komentarza

a mnie to bawi co Wy do swiat czekacie aby sie najesc bez opamietania? ja jem ile uwazam ze moge zjesc po lyzeczce wszystkiego nie przejadam sie przeciez nie zyjemy w PRLu zeby tylko na swieta byly smakolyki umiar zawsze wskazany

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

u mnie zawsze są jakieś smakołyki których na co dzień nie je. Barszcz na naturalnym zakwasie z chleba żytniego, uszka, paszeciki czy karp w kilku odmianach. to ma swóh klimat jedyny. Ja sie nie czepiam świąt tylko wiem że podczas nich bardzo łatwo stracić panowanie nad sobą

Odnośnik do komentarza

Chodzi przede wszystkim o to, że w święta jest na stole dużo pysznych rzeczy, a na codzień nie ma tego problemu. I często jest tak, że oczy by jadły, ale miejsca już nie ma. Jesli chciecie zjeśc mniej to przed każdym posiłkiem wypijcie szklankę albo dwie wody i brzuszek się już trochę zapełni i zjecie mniej, tylko... zastanówcie się czy naprawdę chcecie ograniczac sobie świąteczne smakołyki? Bo ja nie zamierzam! :P

Odnośnik do komentarza

ja wcześniej cokolwiek więcej zjadłam niż zwykle to już pojawiał się dodatkowy kilogram... w święta nawet do 4 w dwa dni, czyli delikatnie mówiąc koszmar... mama bała się że wpadnę w jakąś anoreksję i poradziła się znajomej farmaceutki, a ona dała mi taki suplement o ciekawej nazwie Topinambur. To jeden z suplementów Gal, serio widzę różnicę, waga stoi w miejscu, a ja się już tak nie przejmuję jak zjem za dużo cukierków :)

Odnośnik do komentarza

Stracić 10 kg w trzy tygodnie to bardzo ambitny plan, ale wykonywalny. Uciążliwe i ciężkie do pozbycia kilogramy uda się pozbyć łącząc odpowiednią diete, ruch i suplementację. Do tego wszystkiego trzeba podchodzić racjonalnie by nie wystąpił efekt jojo. Dlatego w takim przypadku bardzo pomocny jest lek Adipex RS. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Samopoczucie zarówno psychiczne jak i fizyczne o niebo lepsze niż jeszcze kilka tyg. temu. Polecam Honoratę (578554347), która wszystko wytłumaczyła mi co i jak, doradziła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Redukcja masy ciała to nie jest wyścig, aby zdrowo stracić kilogramy i nie nabawić się efektu jojo warto zmienić nawyki żywieniowe by kilogramy spadały powoli, a skóra miała czas na regenerację. Jeżeli nasza dieta jest zbilansowana, to nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji, a w szczególności sięgania po tabletki, które mają za zadanie przyspieszyć nasz proces chudnięcia. Suplementy na naszym rynku nie są badane i może się w nich znaleźć co tylko producent zechce. Niektóre z nich mogą stanowić niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia i życia.

Odnośnik do komentarza

ewelina.dietetyk
Redukcja masy ciała to nie jest wyścig, aby zdrowo stracić kilogramy i nie nabawić się efektu jojo warto zmienić nawyki żywieniowe by kilogramy spadały powoli, a skóra miała czas na regenerację. Jeżeli nasza dieta jest zbilansowana, to nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji, a w szczególności sięgania po tabletki, które mają za zadanie przyspieszyć nasz proces chudnięcia. Suplementy na naszym rynku nie są badane i może się w nich znaleźć co tylko producent zechce. Niektóre z nich mogą stanowić niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia i życia.

I to jest właśnie to. Lepiej po prostu iść na diete i ćwiczyć. Tak po prostu. Zdrowie przede wszystkim. Z tego co słyszałam to chyba ok 4 kg w miesiacu zgubić to jest zdrowe rozwiązanie a nie -10.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...