Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się cellulitu ale nie schudnąć


Gość Rommina

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam taki problem (yes) :) Na pewno sie poprawi, jak zaczniesz cwiczyc nogi, i to nie tylko kardio, ale tez jakies lekki cwiczenia wzmacniajace (jak dodasz do diety pare kalorii to schudniecie Ci nie grozi). Na pewno, jak dziewczyny pisza, duzo wody i blonnika (zamiast pysznego chlebka, suchary Wasa :(). Nigdy nie uzywalam zadnego serum, poza tym, co we mnie wsmarowywali na jakichs masazach anty-cellulitowych czy drenazach limfatycznych. Jesli na takie troche pochodzisz (raz na miesiac, zeby nie wydac majatku), to na pewno skora sie ujedrni.
Jesli chodzi o banke chinska, to uwazajcie, zeby sie nie poobcierac (giggle U mnie cellulit zniknal glownie dzieki temu, ze skora spuchla po tym jak ja taka banka wyszorowalam. Poza tym, ponoc to troche ryzykowne, jesli sie ma tendencje do pajaczkow na nogach - choc ja zadnego pogorszenia nie zauwazylam, a pare pajaczkow mam (znikaja, kiedy regularnie cwicze, co poprawia krazenie!). Super efekty dają również takie gumy do ćwiczeń https://trainingshowroom.com/181-gumy-i-ekspandery
No i ostateczna "metoda" pozbycia sie cellulitu u mnie - odstawilam tabletki anty. Czylam sie po nich zle, czesto robily mi sie zakazenia, wiec zrezygnowalam. Cellulit po prostu zniknal.

Odnośnik do komentarza

U mnie najlepszym zabiegiem na likwidacje cellulitu był zabieg onda. Jest robiony za pomocą fal. Bardzo dobrze likwiduje cellulit i warto sobie wykonać jak ktoś ma taki problem. Polecam klinikę w której byłam Salon Kosmetyki Laserowej Agnieszka Koczynasz

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...