Skocz do zawartości
Forum

Jak się odchudzanicie?


Gość Marianna29

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero zamierzam... I nie wiem co wybrać, bo jedna koleżanka poleca Foreverslim, a druga jagody Acai...trzecia znowu African Mango, choć jak weszłam na tę strone African Mango to się załamałam i stwierdziłam, że tego w ogóle nie będę brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena21d

~Iwona29
Ja dopiero zamierzam... I nie wiem co wybrać, bo jedna koleżanka poleca Foreverslim, a druga jagody Acai...trzecia znowu African Mango, choć jak weszłam na tę strone African Mango to się załamałam i stwierdziłam, że tego w ogóle nie będę brać pod uwagę.

Ty nie szukaj niczego innego, tylko jak faktycznie zależy ci na spadku wagi i zdecydowałaś się na suplementację, to moim zdaniem nie ma lepszego wyboru jak Foreverslim

Odnośnik do komentarza

Suplementy pojawiające się na rynku nie są kontrolowane. Mogą one zawierać niebezpieczne substancje, które negatywnie wpłyną na zdrowie. Szczególnie te rekomendowane na schudnięcie mogą zawierać zakazane substancje, które posiadają między innymi termogeniczne właściwości - przyspieszają akcję serca i zwiększają ciepłotę ciała. Szybkie rozwiązania wcale nie są dobre! Zachęcam do podjęcia racjonalnej, zbilansowanej i różnorodnej diety, w której to na wszystkie produkty znajdzie się miejsce, jeżeli będą spożywane okazjonalnie i z umiarem.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie narzekałam specjalnie na swoją wagę. Chociaż nie – inaczej. Waga nigdy nie była super niska, ale przez mój wzrost nigdy nie była jakoś rażąca. Przyzwyczaiłam się. Po ciązy wszystko się zmieniło, przytyłam 14 kilogramów/ Nigdy w całym moim życiu nie ważyłam tak dużo. Było mi wstyd. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków, figura lepsza niż przed ciążą, co myślałam że jest już niemożliwe. Macie pytania? Polecam kontakt do Honoroty(578554347). Warto!!!.

Odnośnik do komentarza

Też pokusy mnie ciągną ale biorę się od poniedziałku ćwiczę znowu i cały czas biorę tabletki bardzo mało jem mam mały apetyt..... Liczę na to, ze uda mi się pozbyć cellulitu z ud oraz z pupy bo w sumie z tym mam największy problem i niekoniecznie podoba mi się to co widzę w lustrze. Niestety ale przez lata nie ćwiczyłam i to się odbiło na moim wygladzie.
Ta nawiąsem mówiac czy ktoś może korzystał z zabiegu body jet?
https://klinikamagnuccy.pl/odsysanie-tkanki-tluszczowej-body-jet/

Na poczatku zastanawiałam sie nad tradycyjną liposukcją ale obecnie zastanawiam się czy nie przerzucić się własńie na body jet.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej walce o wymarzoną sylwetkę. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachałam" więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Zuzia kom 881 354 456, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie :) Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość marylka0

~basiaKu12
~mario92
ja katering dietetyczny od optimalfit i siłownia :) mimo że dieta sporo pomaga to trzeba też sporo samozaparcia

czy to jest ten super katering z Krakowa? nie mogłam sobie nazwy przypomnieć!!!

zgadza się, z Krakowa :D ja też od niedawna korzystam i jak narazie czuje się swietnie!

Odnośnik do komentarza

~marylka0
~basiaKu12
~mario92
ja katering dietetyczny od optimalfit i siłownia :) mimo że dieta sporo pomaga to trzeba też sporo samozaparcia

czy to jest ten super katering z Krakowa? nie mogłam sobie nazwy przypomnieć!!!

zgadza się, z Krakowa :D ja też od niedawna korzystam i jak narazie czuje się swietnie!

ej a jakie diety macie od nich? ta redukcyjna jest ok?

Odnośnik do komentarza
Gość arpidelia

Zastanawiałam się ostatnio nad elektrostymulacją,zobaczylam jednak jaka jest to cena i jak na razie z niej zrezygnuję Jakby treningi były tańsze, to mozę i bym spróbowała jednak w tej cenie wolę jednak nie. O wiele tansza będzie tradycyjna siłownia.... Mam również wrażenie, ze w dłuższej perspektywie takie ćwiczenia będą w stanie dać o wiele lepsze efekty.
Dla poprawy kondycji dobrze jest również kupić sobie kijki do nordic walking:
https://www.krakowsport.pl/pol_m_Turystyka_Kije-Nordic-Walking-211.html
Wspomaga to funkcjonowanie całego ciała. Nordic walking można uprawiać przez cały rok, praktycznie w dowolnym miejscu – w górach, nad morzem, w mieście czy na wsi. Nie ma tu też znaczenia nawierzchnia, po której maszerujemy – w zależności od pogody czy terenu, w którym się poruszamy, musimy tylko odpowiednio dobrać buty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...