Forum Żywienie i fitness

Jak się odchudzanicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Celina26

~Celina26

I nie dziwię się twojej koleżance, sama też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. Po walce trwającej ponad 4 lata, w końcu w tylko 3 miesiace (czas stosowania Foreverslim) udało mi sie schudnąć.

~ZośkaJ

~ZośkaJ

Mój sposób na odchudzanie to dieta ,ruch i tabletki Foreverslim.Dla mnie to właśnie te trzy elementy okazały sie sposobem na skuteczny i trwały spadek wagi.

~Oliwia22

~Oliwia22

Ja też zastosowałam Foreverslim i jak dla mnie efekt był rewelacyjny. W końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi. Dla mnie to rewelacja

~Marta20w

~Marta20w

Ja w końcu mogę się pochwalić imponującym spadkiem wagi.Z pomącą Foreverslim udało mi się stracić 17 kg.Mija trzeci tydzień od kiedy nie biorę tabletek i żaden kilogram nie wrócił.

~Iwona29

~Iwona29

Ja dopiero zamierzam... I nie wiem co wybrać, bo jedna koleżanka poleca Foreverslim, a druga jagody Acai...trzecia znowu African Mango, choć jak weszłam na tę strone African Mango to się załamałam i stwierdziłam, że tego w ogóle nie będę brać pod uwagę.

~Magdalena21d

~Magdalena21d

~Iwona29
Ja dopiero zamierzam... I nie wiem co wybrać, bo jedna koleżanka poleca Foreverslim, a druga jagody Acai...trzecia znowu African Mango, choć jak weszłam na tę strone African Mango to się załamałam i stwierdziłam, że tego w ogóle nie będę brać pod uwagę.

Ty nie szukaj niczego innego, tylko jak faktycznie zależy ci na spadku wagi i zdecydowałaś się na suplementację, to moim zdaniem nie ma lepszego wyboru jak Foreverslim

~DorotaW4

~DorotaW4

A ja jednak zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jak najbardziej zgadzam się opiniami na temat tego środka. Po 3 miesiącach stosowania na wadze było mniej o 14 kilo. Dla mnie to najlepsza rekomendacja

ewelina.dietetyk

ewelina.dietetyk

Suplementy pojawiające się na rynku nie są kontrolowane. Mogą one zawierać niebezpieczne substancje, które negatywnie wpłyną na zdrowie. Szczególnie te rekomendowane na schudnięcie mogą zawierać zakazane substancje, które posiadają między innymi termogeniczne właściwości - przyspieszają akcję serca i zwiększają ciepłotę ciała. Szybkie rozwiązania wcale nie są dobre! Zachęcam do podjęcia racjonalnej, zbilansowanej i różnorodnej diety, w której to na wszystkie produkty znajdzie się miejsce, jeżeli będą spożywane okazjonalnie i z umiarem.

215020 ewelina-dietetyk Kobieta, 25 lat, Warszawa
fitness_baba

fitness_baba

Ja zdrowo się odżywiam, unikam słodyczy, piję wodę niegazowaną i ćwiczę na urządzeniach fitness. Te urządzenia fitness to np., platforma wibracyjna, wałek/rolles fitness, bieżnia do biegania itp. Kupiłam ten sprzęt fitness w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz
~volta80

~volta80

Nigdy nie narzekałam specjalnie na swoją wagę. Chociaż nie – inaczej. Waga nigdy nie była super niska, ale przez mój wzrost nigdy nie była jakoś rażąca. Przyzwyczaiłam się. Po ciązy wszystko się zmieniło, przytyłam 14 kilogramów/ Nigdy w całym moim życiu nie ważyłam tak dużo. Było mi wstyd. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków, figura lepsza niż przed ciążą, co myślałam że jest już niemożliwe. Macie pytania? Polecam kontakt do Honoroty(578554347). Warto!!!.

~Kasire

~Kasire

Też pokusy mnie ciągną ale biorę się od poniedziałku ćwiczę znowu i cały czas biorę tabletki bardzo mało jem mam mały apetyt..... Liczę na to, ze uda mi się pozbyć cellulitu z ud oraz z pupy bo w sumie z tym mam największy problem i niekoniecznie podoba mi się to co widzę w lustrze. Niestety ale przez lata nie ćwiczyłam i to się odbiło na moim wygladzie.
Ta nawiąsem mówiac czy ktoś może korzystał z zabiegu body jet?
https://klinikamagnuccy.pl/odsysanie-tkanki-tluszczowej-body-jet/

Na poczatku zastanawiałam sie nad tradycyjną liposukcją ale obecnie zastanawiam się czy nie przerzucić się własńie na body jet.