Skocz do zawartości
Forum

Jak się pozbyć tego brzucha i ud? Pomocy


Gość zirytowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zirytowana

Witam. Moim problemem jest to , że niby nie przytyłam ale jednak brzuch mi zrobił się nie ładny i uda. Na wadzę nie widzę zmiany, od kilku lat waga jest niezmienna natomiast na brzuchu mam fałdki i uda mi się rozlewają. Moje ciało nie jest umięśnione w tych miejscach tylko takie gibkie. Dostaje już od tego depresji normalnie, bo ze 2/3 lata nie miałam tego problemu i czułam się dobrze a przez to jak wyglądam teraz spada moja samoocena. Nie zakładam krótkich spodenek bo wstyd w ogóle w nich się pokazywać z tego względu , że w pasie są ok ale w udach to wyglada jakby te uda były strasznie ściśnięte i się wszystko tak wylewa. Jak się tego pozbyć i ile czasu to zajmie? Chciałabym wrócić do formy jaką miałam 2/3 lata temu. Z tej desperacji zastanawiałam się czy nie iść gdzieś na operacje na odsysanie tłuszczu. A na brzuchu wydaje mi się, że sobie wypchałam ten brzuch kebabami i pizzą i słodyczami. Ale wcześniej tez to jadłam i nie było problemu a od jakiegoś czasu zauważyłam , że to się diametralnie zmieniło i mój brzuch i uda nie są już takie jakie były. I dziwne, że na wadze nie widac różnicy , dlaczego tak jest? I czym to może być spowodowane? Proszę o poważne odpowiedzi, jakieś rady, co robić bo dla mnie to poważny problem , nie mogę na siebie patrzeć normalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...