Forum Żywienie i fitness

Dieta i ćwiczenia dla młodej kobiety

~d...m

~d...m

Dzień dobry! Mam na imię Dagmara, w czerwcu skończę 19 lat, mam 169 cm wzrostu, i ważę 74 kg. Mam nogi szczupłe i ogólnie co do innych części prawie nie mam zastrzeżeń. Jednak jest brzuch... Zauważyłam, że co kolejek bym nie zjadła wszystko odkłada mi się w brzuchu. W nogach trochę przy brałam, nie widać zbytniej różnicy. Brzuch mam zaokrąglony i wyglądam jakbym była w ciąży. Na plecach mam straszne też fałdy przez to. Nie wiem co mam jeść, żeby było dobrze.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Damislawka

~Damislawka

Sama rownież miałam problem z wyglądem mojego brzucha oraz szukałam najlepszych ćwiczeń, które byłyby w stanie poprawić jego wygląd. Zdecydowałam się na elekrostymulację
https://www.intime20.pl/trening-ems/

Na tej stronie mozesz sobie poczytać o tym jak wyglada. Trener dobierze odpowiedni poziom natężenia prądu oraz podłączy elektrody w tych miejscach, na których wymodelowaniu Ci zależy.

Wystarczy w zasadzie jedna sesja aby zobaczyć świetne efekty.

Rybek-25

Rybek-25

Najlepiej dużo ćwicz i unikaj używek. Polecam zapisać się na siłownię czy basen. Pij dużo soków bo one pomagają w przemianie materii i lepszym samopoczuciu. Zadbaj o to, by mieć wyciskarkę dobrej firmy. Ja mam hurom i polecam. Niestety tak to bywa że raz się przybiera na wadze a raz traci. Jak uda ci się utrzymać zdrowy organizm to nie powinnaś miec problemów z wahaniem.

213635 rybek-25 Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
mstawskam

mstawskam

Może spróbuj skorzystać z pomocy dietetyka? To żaden wstyd, a odpowiednia i indywidualnie ułożona dieta może zdziałać cuda :) Mogę polecić Ci swojego https://michalwrzosek.pl/szkolenie/, miałam podobny problem i udało mi się wyjść na prostą. Nie dość, że waga poszła w dół, to i polepszyło się moje zdrowie i samopoczucie. Pozdrawiam.

214025 mstawskam Kobieta, 26 lat, Wrocław
~KasiaRoguz82

~KasiaRoguz82

Dużo ćwicz i skonsultuj się z dietetykiem, który ustawi Ci zbilansowaną dietę. Sama też próbuj różnych rzeczy, po których będziesz czuć się dobrze. Ja tak np. odkryłam ocet jabłkowy - https://www.womenshealth.pl/odzywianie/Ocet-jablkowy-jak-przygotowac-w-domu-Czy-rzeczywiscie-jest-zdrowy,13104,1 Ogólnie jednak skup się na tym, co powie dietetyk, bo zrównoważone menu jest chyba najważniejsze w całym procesie odchudzania.