Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia dla młodej kobiety


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Mam na imię Dagmara, w czerwcu skończę 19 lat, mam 169 cm wzrostu, i ważę 74 kg. Mam nogi szczupłe i ogólnie co do innych części prawie nie mam zastrzeżeń. Jednak jest brzuch... Zauważyłam, że co kolejek bym nie zjadła wszystko odkłada mi się w brzuchu. W nogach trochę przy brałam, nie widać zbytniej różnicy. Brzuch mam zaokrąglony i wyglądam jakbym była w ciąży. Na plecach mam straszne też fałdy przez to. Nie wiem co mam jeść, żeby było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Damislawka

Sama rownież miałam problem z wyglądem mojego brzucha oraz szukałam najlepszych ćwiczeń, które byłyby w stanie poprawić jego wygląd. Zdecydowałam się na elekrostymulację
https://www.intime20.pl/trening-ems/

Na tej stronie mozesz sobie poczytać o tym jak wyglada. Trener dobierze odpowiedni poziom natężenia prądu oraz podłączy elektrody w tych miejscach, na których wymodelowaniu Ci zależy.

Wystarczy w zasadzie jedna sesja aby zobaczyć świetne efekty.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej dużo ćwicz i unikaj używek. Polecam zapisać się na siłownię czy basen. Pij dużo soków bo one pomagają w przemianie materii i lepszym samopoczuciu. Zadbaj o to, by mieć wyciskarkę dobrej firmy. Ja mam hurom i polecam. Niestety tak to bywa że raz się przybiera na wadze a raz traci. Jak uda ci się utrzymać zdrowy organizm to nie powinnaś miec problemów z wahaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaRoguz82

Dużo ćwicz i skonsultuj się z dietetykiem, który ustawi Ci zbilansowaną dietę. Sama też próbuj różnych rzeczy, po których będziesz czuć się dobrze. Ja tak np. odkryłam ocet jabłkowy - https://www.womenshealth.pl/odzywianie/Ocet-jablkowy-jak-przygotowac-w-domu-Czy-rzeczywiscie-jest-zdrowy,13104,1 Ogólnie jednak skup się na tym, co powie dietetyk, bo zrównoważone menu jest chyba najważniejsze w całym procesie odchudzania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...