Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 30-latki


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 164 cm wzrostu, ważę 62.7 kg. Mam 29 lat. 3 tygodnie wcześniej ważyłam ok 67 kg. Stosowałam diete kopenhaską na której schudłam 4 kg teraz od tygodnia jestem na diecie LCFT (max 50g węglowodanów) nie jem cukru. Jem dziennie do 1000 kcal. 2-3 x w tygodniu pije alkohol (wino półwytrawne, whisky). Mam siedzący tryb życia, ćwiczę 1-2 x w tygodniu po 30 min, czasami spacer z psem. W ogóle nie pije wody - po prostu nie chce mi się pic. Wypijam 3 herbaty, 3 kawy dziennie i to mi wystarcza. Nie czuje się odwodniona, mocz jest jasny. Dlaczego moja waga stoi w miejscu? Chciałabym ważyć 56 kg. Jak przyspieszyć odchudzanie? Obawiam się że po kilkanastu dietach w ostatnich 2 latach (dieta na tygodniu, efekt jojo w weekend) spowodowały że nie jestem w stanie chudnąć. Działają na mnie jedynie diety cud i jesli jem bardzo bardzo mało. Co robić aby waga ruszyła?

Odnośnik do komentarza
Gość ticciaZ

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Phen375. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z jakimś sprawdzonym dietetykiem. Mi pomogła ta poradnia przyjazny dietetyk i z tego co widziałam mają swoje placówki rozmieszczone w różnych częściach Polski, dlatego może znajdziesz coś blisko siebie. Nie ma co chudnąć na własną rękę, gdyż dietetyk będzie wiedział najlepiej co jest dla nas dobre i co nasz organizm aktualnie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...