Forum Żywienie i fitness

Jak szybko schudnąć?

~j...l

~j...l

Witam! Jak najszybciej chciałabym schudnac. Mam 13 lat około 154 cm i około 55kg :( Próbuje schudnąć lecz niezabardzo mi to wychodzi... Prosilabym o pomoc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kornelia77779

~Kornelia77779

Przede wszystkim, znajdujesz się w okresie dojrzewania i dość intensywnego wzrostu i nie sugerowałabym się zbyt mocno wagą w tym przypadku. Najprawdopodobniej za kilka miesięcy wystrzelisz w górę i wysmuklisz się bez żadnego odchudzania, które w dodatku mogłoby być dla Ciebie niezdrowe. Jeśli koniecznie chcesz zacząć robić coś ze swoją sylwetką, to polecam zgłosić się do dobrego trenera i dietetyka, który weźmie Cię pod swoje skrzydła i doradzi, co będzie najbardziej odpowiednie. Ja z czystym sumieniem mogę polecić Michała Wrzoska - współpracuję z nim od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona.
Absolutnie nie działaj na własną rękę, tym bardziej w tym wieku!
Pozdrawiam i powodzenia :)

matiD

matiD

Najważniejsze, żeby jeść troszkę mniej niż potrzebuje twój organizm. Znaczy się - przyjmować mniej kalorii niż wynosi twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Ja znalazłem sobie katering dietetyczny i tutaj akurat mi przywożą gotowe dania z wyliczonymi kaloriami :) w sumie to mogę Ci polecić WygodnąDietę, bo działają chyba w całej Polsce ;)

208217 matid Mężczyzna, 38 lat, Bydgoszcz
~olaolao

~olaolao

Nie chudnij za szybko, lepiej zmień nawyki żywieniowe. Jeśli będziesz miała problemu z konsekwencją to polecam skorzystać z cateringu dietetycznego WygodnaDieta, z nimi nie musisz martwić się o kaloryczność posiłków, składniki, czy czas przygotowywania, zrobią wszystko za Ciebie :)

~anka87

~anka87

Ja też zdecydowałam się na catering dietetyczny, tyle że z firmy https://maczfit.pl. Nie mogłam schudnąć po porodzie, próbowałam różnych diet, ale zawsze kończyło się tak samo. Dzięki gotowej diecie super się trzymam, jem regularnie i są efekty. Polecam Ci właśnie regularne jedzenie i nie podjadanie pomiędzy posiłkami, wyeliminowanie słodyczy na początek, napojów gazowanych, więcej warzyw, a najlepiej gdybyś mogła udać się do dietetyka, aby opracował dietę lub zakupić taką gotową dietę jak ja.

~Ariadnna5

~Ariadnna5

Jak zgubić nadprogramowe kilogramy.Odpowiedź jest bardzo prosta.Dieta odrobina ruchu i tabletki Foreverslim.To jest mój prosty i sprawdzony pomysł na pozbycie się niechcianych kilogramów.

~roshlill

~roshlill

Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Adipex Long, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Agata, kom. 517614677

~sekiro

~sekiro

matiD
Najważniejsze, żeby jeść troszkę mniej niż potrzebuje twój organizm. Znaczy się - przyjmować mniej kalorii niż wynosi twoje dzienne dentysta Wałbrzych zapotrzebowanie energetyczne. Ja znalazłem sobie katering dietetyczny i tutaj akurat mi przywożą gotowe dania z wyliczonymi kaloriami :) w sumie to mogę Ci polecić WygodnąDietę, bo działają chyba w całej Polsce ;)

Zgadzam się z Tobą w pełni!

~Ormianka88

~Ormianka88

O matko... niektórzy to na prawde przejmują się w tym wieku? Tzn .... ja przy wzroście 156 cm ważyłam tak do 25 roku życia ( czyli do momentu zajścia w ciążę) 44-45 kg. Potem niestety zostałam przy wadze 55kg, raz chudłam te 2kg. raz schudłam 5kg podczas paskudnej jelitówki, to była jedyna pozytywna strona bo tak to myslałam, ze się wykończę. Może poszukaj dietetyka? Koleżanka ostatnio coś udostępniała na fb http://www.cm-klara.pl/poradnie/dietetyka-kliniczna/

inbody120

inbody120

Nie ma szybkiego sposobu na schudnięcie, żeby schudnąć trzeba systematycznie i rzetelnie przestrzegać diety oraz aktywności fizycznej.
inbody120.pl

212855 inbody120 Mężczyzna, 32 lata, Warszawa
Rybek-25

Rybek-25

Zgadzam się. Nie da się schudnąć szybko. Najlepszym i najzdrowszym sposobem aby do tego dojść jest sport i zdrowe odżywianie. Polecam pić soki z pora, truskawki i bana. Ja osobiście mam wyciskarkę hurom i w niej przygotowuje sobie zdrowe napoje. tylko trzeba pamiętać aby pić je codziennie prze posiłkiem. Pomagają w trawieniu i dodają witamin.

213635 rybek-25 Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
~activus

~activus

Dziewczyna ma 13 lat! nie polecajcie jej żadnych preparatów na odchudzanie!
Najlepszym wyjściem będzie konsultacja z dietetykiem i aktywność fizyczna.
Pozdrawiam,
Activus

~OliwiaT22

~OliwiaT22

Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox i napisze otwarcie, że moim zdaniem warto spróbować powalczyć z nadwaga z pomocą tych tsabletek. Zresztą polecam lekturę http://slimunox.pl

~Jolanda.J

~Jolanda.J

Odchudzałam się z tabletkami Foreverslim.Zaczęłam już w marcu bo chciałam mieć pewnośc że do wakacjischudnę i to tyle ile zaplanowałam.A miałam do zrzucenia 13 kg.Najważniejsze żę się udało.Teraz najważniejszy problem jakie wybrać bikini bo teraz mam wybór ogromny.