Forum Żywienie i fitness

Jak schudnąć?

~M...m

~M...m

Dzień dobry! Od małego mam nadwage/jestem otyła,już tyle razy próbowałam schudnąć ale po miesiącu lub dwóch dawalam sobie z tym spokój. Teraz bym na powaznie chciala zaczac cos robic w tym kierunku. Mam 16 lat,165 cm wzrostu i 88kg,co zrobić żeby wyglądać i czuć się lepiej?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

matiD

matiD

Kolega ma tutaj całkowitą rację.Bez ruchu będzie wolno. Ale zawsze możesz też spróbować kateringu dietetycznego np. WygodnaDieta z której ja korzystam. Njabardziej mi się podoba to, że mogę zmienić sobie menu kiedy mi pasuje i jedzenie zawsze jest świeże i pyszne :)

208217 matid Mężczyzna, 38 lat, Bydgoszcz
~sakiewka34

~sakiewka34

16 lat to dopiero utrwalanie się wagi więc szanse na zmianę masz duże. ale naprawdę zacznij od ruchu i zmiany nawyków żywieniowych. jeśli to nie poskutkuje to myśle, że tak za dwa lata możesz dopiero sięgać bo naturalne suplementy.

Ayaka23

Ayaka23

Może warto zapisać się na basen? to dobry sport na zrzucenie zbędnych kilogramów i wysmuklenie ciała. A pływać się można nauczyć w każdym wieku. Tylko koniecznie do higienie poczytaj wcześniej na https://sbrsports.pl/ bez tego ani rusz, i chodzi tu o Twoje zdrowie i innych korzystających z tego basenu.

27922 ayaka23 Kobieta, 39 lat, Radom