Skocz do zawartości
Forum

Jak wyszczuplić uda i pośladki?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałam spytać, co zrobić, aby moje uda były chude, a pośladki ładne i w miarę duże. Mam 15 lat, moja waga wynosi 57kg, przy wzroście 1.70. Jakie ćwiczenia przykładowo powinnam wykonywać i co jeść?

Odnośnik do komentarza

Trzeba uświadomić sobie, że nie da się chudnąć w wybranych partiach ciała :) tłuszcz spalany jest z całego naszego ciała. Można mieć predyspozycje do odkładania sie tłuszczu w poszczególnych miejscach. Najważniejsza oczywiście dieta ale wysiłek fizyczny jest bardzo ważny, bo pozwoli spalić nadprogramowe kalorie. Najłatwiejszym sposobem jeśli chodzi o dietę, może być np. odezwanie się do WygodnaDieta i zamówić sobie taki katering. Pyszne jedzenie, przywiozą Ci do domu od razu poporcjowane i nie pozostaje nic innego jak jeść ;)

Odnośnik do komentarza

ćwiczenia super, ale pamiętaj też o zdrowej diecie, która wspiera odchudzanie i rozbudowę tkanki mięśniowej, a jeśli przez ćwiczenia masz mniej czasu na gotowanie to polecam jakiś catering dietetyczny, na przykład z WygodnaDieta.pl, mają menu dostosowane do różnych potrzeb

Odnośnik do komentarza

No tutaj nic innego nie pozostaje jak własnie odpowiednia dieta, tzn wyliczone kalorie w zależności od prowadzonego trybu zycia. Poza tym odpowiednie ćwiczenia ;) plus odpowiednia żywność, starac się piec samemu chleb, stosowac do tego dobrej jakości produkty jak np https://naturalniezdrowe.pl/drozdze-i-slody/116-slod-do-wypieku-jeczmienny-naturalny-500g-5902721170701.html

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto jest zarówno trenować jak i zdrowo się odżywiać. Bez diety trening nie przyniesie dobrych rezultatów.Bez treningu jeśli zaprzestanimy stosowania diety to spotka nas efekt jojo....

Na pewno warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty trenera, który opracuje nam dobry plan treningowy tak aby przyniósł efekty. Na tej stronie jest rownież artykuł z którym warto jest się zapoznać
http://www.keepyour-balance.pl/wazenie-czy-mierzenie-obwodow-jak-lepiej-sprawdzic-efekty-diety-i-planu-treningowego/

Opisane jest tutaj w jaki sposób można sprawdzić efekty treningu oraz diety!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...