Skocz do zawartości
Forum

IF-intermittent fasting


Gość kolo.danie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolo.danie

Witam. Przez ostatni rok czasu stosuje system odżywiania jakim jest Intermittent fasting i uważam to za najbardziej wygodne i najlepsze rozwiązanie na spalanie tkanki tłuszczowej w kontekście dobrego samopoczucia psychicznego, braku głodu, wygody decydowania o tym kiedy jemy, większe objętościowo posiłki, obniżenie poziomu cukru cholesterolu i wiele innych benefitów. Ja odnalazłem się w IF jak ryba w wodzie i weszło mi to w życie codzienne i widzę to jako rozwiązanie dla siebie na całe życie z racji właśnie tego że pozwala to na utrzymanie prawidłowej sylwetki przez cały rok bez efektu jojo.
Dla osób które chciałyby zapoznać się z tematem i odkryć ten jakże skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej odsyłam do materiału

.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jaką formę Intermittent fasting ja stosuję zapraszam do mnie na Instagram. Aktualnie jem jeden posiłek dziennie jednakże IF zaczyna się od okienka żywieniowego w którym wszystkie swoje kalorie spożywamy w 8 godzin lub mniej i czas liczba posiłków oraz to co jemy w swoim oknie jest zależne tylko i wyłącznie od nas.

www.Instagram.com/kolo.daniel

@kolo.daniel
Pozdrawiam i piszcie co myślicie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...