Forum Żywienie i fitness

Catering dietetyczny

~Markelons

~Markelons

Cześć, zastanawiam się nad cateringiem dietetycznym. Myślałem nad https://www.pureandfresh.pl/ korzystał ktoś z cateringu dietetycznego? Niestety czasu na spędzanie w kuchni nie mam i muszę skorzystać z takiego cateringu, zdecydowałem się na dietetyczny bo jednak chce też zadbać o swoja linie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ewelina.dietetyk

ewelina.dietetyk

Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie kilku cateringów (pakiety startowe). To pozowli Ci wybrać ten, który spełnia Twoje wymagania, a dodatkowo będzie skuteczny.

215020 ewelina-dietetyk Kobieta, 25 lat, Warszawa
martynka765123

martynka765123

Ja stosuję catering dietetyczny od kilku miesięcy i jestem naprawdę zadowolona w kwestii smaku! Zamawiam sobie ze strony dietly.pl i polecam! :)

214340 martynka765123 Kobieta, 26 lat, Katowice
~koralovac

~koralovac

super, uważam że catering, który zamawiam z wygodnadieta.pl, jest najlepszą dieta jaką kiedykolwiek stosowałam! nie martwię się o składniki moich posiłków, wiem, że są zdrowe i będą smaczne, co więcej chudnę! :)

~Krystian23r

~Krystian23r

Ja tak jak wyżej poprzednicy znalazłem sobie ekstra catering w wyszukiwarce! :) Polecam dietly.pl . Tak samo, wybierasz miasto i wyskakują propozycje ;)

Marta Kowalik

Marta Kowalik

Zdecydowanie odradzam - serio. Kateringi dietetyczne są drogie, a co więcej serwowane jedzenie może i jest dietetyczne, sale nie zawsze świeże i właściwie dobrane. Korzystałam z dwóch i z żadnym nie zostałam na dłużej. Nie ma to jak zrobić sobie coś samemu i mieć komfort psychiczny - już nawet nie patrząc na aspekt zaoszczędzonych pieniędzy

177684 marta-kowalik Kobieta, 42 lata, Kraków