Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąç?


Gość Aneczka4358

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam 12 lat i przy 148cm wzrostu ważę 60 kg , wiem że to bardzo dużo. Mam przez to duże kompleksy. Na wf jestem najgorsza i bardzo mi ciężko.
Próbowałam różnych żeczy od diet przez ćwiczenia i środki typu babka do głodówek . Moja waga tylko się zwiększa , co robić?

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Przede wszystkim zachować spokój i jeść regularnie. W Twoim wieku niewskazane są jakiekolwiek głodówki. Twój organizm jest młody, wciąż się rozwija, a do tego potrzebuje energii. Szkopuł może leżeć albo w niewłaściwym doborze określonych produktów, zbyt niskiej podaży żywności (jedząc za mało organizm też jest w stanie się "zablokować") czy nawet współistniejącej choroby. Jeżeli na nic nie chorujesz to powinnaś skupić się na zdrowej i zbilansowanej diecie. Porozmawiaj o tym z rodzicami i rozważcie konsultację u dietetyka. Z doświadczenia wiem, że tego typu posty niestety nie będą w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie w sposób jednoznaczny. Tu potrzeba znacznie więcej informacji, szerokiego wywiadu żywieniowo-medycznego by ustalić gdzie leży problem :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...