Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko i skutecznie przybrać na wadze?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie diety. Sam nie wiem już co robić, chodziłem nawet do dietetyczki ale ona uznała że specjalizuje się w odchudzaniu bardziej. Więc pytam tutaj, szukanie na internecie też mało co mi dało-bo każdy sie odchudza. Otóż ważę 65kg przy wzroście 177cm, mam lat 28. Badania krwi mam w normie inne też a mimo to nie umiem przytyć. Każdy pyta się mnie czy jem coś. Tylko że jem i to bardzo dużo, rano angielskie śniadanie (trzy jajka sadzone, pół puszki fasoli w pomidorach, kiełbaski i boczek) póżniej drugie śniadanie w pracy (ryż z warzywami) obiad w domu ( ryż z kurczakiem i sałatką) pózniej do kolacji słodycze, owoce, szejki z mleka i bananów, kanapki lub tosty, często czipsy, jem w fast foodach, piwo średni pijam kilka razy w tygodniu i co? Mój lekarz nie wieży mi ze od dwóch lat tylko tym się żywię bo wyniki mam idealne. Owszem dużo się ruszam i ćwiczę. No ale moja dziewczyna w rok z chudej stała się przy kości tylko dlatego ze ja gotuje. Jestem załamany nie wiem sam co robić. Chciałbym z kimś mądrym pogadać ale... słyszę tylko że ów osoba zna się bardziej na odchudzaniu. Może powinienem tarczyce zbadać? już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej możesz przebadac się na tarczyce. Problemy z chudnięciem mają głównie osoby chorujące na nadczynność tarczycy. Przebadaj sobie
tsh
ft3
oraz ft4

Polecam również jeść wysokokaloryczne posiłki kilka razy dziennie.

https://www.intime20.pl Studio InTime Sp. z o. o. ul. Janusza Meissnera 32 31-457 Kraków
NIP: 9452218995 KRS: 0000726740 NIP: +48 572 529 069 info@intime20.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...