Forum Żywienie i fitness

Jak zrzucić wagę?

~j...u

~j...u

Dzień dobry! Mam pytanie. Wiem, że mnóstwo tego wszystkiego na forach itp ale chciałam zapytać sama od siebie. Otóż moja sytuacja przedstawia się następująco. W ciągu 3 miesięcy schudłam 7 kg. Wszystko szło bardzo dobrze. Dieta ok.1300 max 1500 kcal, ze ćwiczeń bieganie od 1- 1,5 h dziennie. Niestety od 2 miesięcy waga praktycznie stoi w miejscu, no może tak 0.5 kg poszło. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Myślałam nad rozwiązaniem, aby zrobić sobie 1-2 tyg przerwy w odchudzaniu, tzn, bez diety i ćwiczeń, nie chodzi mi tutaj o obżeranie się cały dzień pizzą i hamburgerami, ale kaloryczność ok. 2000-3000 kcal. Podejrzewam, że spowolnił mi się nieźle metabolizm. Mam 162 cm i 65.5 kg, chciałabym schudnąc jeszcze 5 kg. Dodam, iż odczuwam przyrowt tkanki mięśniowej w okolicach ud, łydek. Czy mają państwo dla mnie jakieś rady? Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

intime

intime

Jeśli regularnie ćwiczysz to metabolizm sam w sobie nie mógł się spowolnić. Ćwiczenia sprawiają,ze metabolizm się polepsza. Polecam jedzenie mniejszych porcji kilka dni razy w ciągu dnia.

Zastanawiałas sie może nad elektrostymulacją? Treningi pomagają w schudnięciu 1000 kcal podczas jednego treningu

--

intime

207914 intime Mężczyzna, 48 lat, Warszawa
~Brydzia.B

~Brydzia.B

Odhudzać się można na różne sposoby.Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox,i jestem bardzo zadowolona. Tabletki zadziałały bardzo szybko już po pierwszym tygodniu waga pokazała 1,5 kg mniej.W sumie po całej kuracji jestem lżejsza o 16 kg.

~Basiuniaa

~Basiuniaa wpis edytowany

Jeśli zależy Ci na poprawie metabolizmu to polecam treningi tabata, mi pomogły :)

~beverly

~beverly

Ja tam do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. I tak zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Aktualnie odchudzam się tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy mojej "diecie". Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniająwzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Gosia, 733 405 371). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

~Mordehai

~Mordehai

Moim skromnym zdaniem, to najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest ciężka praca. Ja zawsze gdy tylko wracam z pracy do domu, to dopada mnie wilczy głód. Wciągam z lodówki wszystko ile wlezie i nigdy nie tyje, bo moja ciężka praca mi na to nie pozwala hehe...

~Mahomet

~Mahomet

A wy jak siedzicie tylko za biurkiem i objadacie się pączkami, to nic dziwnego, że dupa i bęben wam rośnie hahaha

~Nastka.A

~Nastka.A

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

~Malwa.W

~Malwa.W

Ja też zdecydowałam się na te tabletki i okaząło się że wybranie Slimunox jako suplementu wspomagającego odchudzanie było bardzo dobrym pomysłem. 3 miesiące czasu i moja waga spadła o 15 kilo

~Mirka.A

~Mirka.A

Ja zdecydowałąm się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu pozbyłam się całej nadwagi i okazało się w przypadku moich wczesniejszych niepowodzeń, że diabeł tkwił w szczegółach, na które skutecznym sposobem okazał się Slimunox

~drobnaania

~drobnaania

Jeśli boisz się o efekty jojo, albo problemy zdrowotne to znaczy, że źle podchodzisz do aspektu utraty zbędnych kilogramów. Zdrowe chudnięcie wymaga czasu i cierpliwości, a także pokory, bardzo szybko możesz wrócić do wagi wyjściowej, wystarczy kilka albo kilkanaście dni totalnego zapomnienia i już waga pokaże pare kilogramów więcej . Ja tracąc kilogramy byłam pod stałą opieką lekarza i sama dużo czytałam, żeby nie wydawać co miesiąc kasy na dietetyka do końca życia. Dużo ważnych tematów poruszono na przykład na tym portalu i czasami jeszcze posiłkowałam się https://lekarzpomaga.pl/artykuly/zdrowe-odzywianie ale to już jak będziesz chciała.

~Kruszyna.Z

~Kruszyna.Z

Dobrze się zdarzyło że trafiłam na Slimunox.Bo to właśnie dzięki nim w końcu udało mi się zgubić niechciane kilogramy.Wytarczyły trzy miesiące i trochę pracy i w końcu moja waga jest idealna.

~kaja89

~kaja89

Jeśli chcesz skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że przyjmiesz dietę i będziesz ją stosować przez jakiś czas bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko dieta wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę polecić Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań: Kasia (kom.739 202 359)

~Molli.F

~Molli.F

Ze swojej strony mogę polecić tabletki wspomagające odchudzanie Slimunox. Przed zastosowaniem sprawdziłam skład i produkt zawiera składniki pochodzenia naturalnego. Tabletki Slimunox+ wprowadzenie więcej aktywności i racjonalnego odżywiania sprawiły, że w ciągu pierwszego miesiąca zgubiłam 10 kg. Producent zaleca prowadzenie kuracji przez 3 miesiące.

~Tabitta54

~Tabitta54

Rzeczywiście zanim trafi sie na odpowiednią dietę lub działający suplement sporo trzeba przetestować.Zgadzam się z tym że Foreverslim jest jednym z lepszych.Przekonałam się sama stosując go w trakcie diety.Mi wystarczyły dwa miesiące i uporałam sie z tym kilkoma kilogramami nadwagi które jeszcze mi zostały.

~Joanna.Ch

~Joanna.Ch

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki Slimunox. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

~Ogonka

~Ogonka

ćwiczenia, diety jak najbardziej, ale bez tabletek też bym nie wiele zdziałała. Jest cała masa różnych preparatów, ale ja postawiłam na coś, co ma naturalne składniki, czyli Bioxyn. Nie ma chyba sensu żebym wam tu przepisywała skład, jak coś znajdziecie go na stronie https://revitaworld.com/pl/ Powodzenia!

obywatelmarta

obywatelmarta

A może spróbuj z tym problemem podejść do dietetyka? Dietetycy na pewno nie raz i nie dwa spotkali się z podobnymi sytuacjami, myślę, że w ten sposób znajdziesz powód i ruszysz dalej do przodu. Powodzenia :)

202115 obywatelmarta Kobieta, 39 lat, Warszawa