Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z nadwagą?


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

18 Lat 80kg 167cm Witam mam problem z nadwagą. Jeżdżę na rowerze i chcę iść na siłownię ale muszę mieć też dietę a dokładniej to wiedzieć co mieć jeść aby nie wymagało to dużego wkładu finansowego zamierzam także iść na siłownię ale nie wiem jakie ćwiczenia miała bym wykonywać. Ktoś pomoże? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Polecam nie kombinować samodzielnie z dietami, ale zapisac sie do dobrego dietetyka, który będzie w stanie opracować dobry oraz zdrowy system odżywiania sie.

Ważna jest również aktywność fizyczna. Bez wizyty na siłówni nie uda CI się schudnąć. Dobrze jest również zastanowić się nad elektrostymulacją.

https://www.intime20.pl Studio InTime Sp. z o. o. ul. Janusza Meissnera 32 31-457 Kraków
NIP: 9452218995 KRS: 0000726740 NIP: +48 572 529 069 info@intime20.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Lilianna88

Zdecydowane tak dla Foreverslim.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdania że każdy kto boryka się z problemem nadwagi powinien wypróbować na sobie Slimunox.Bo jeżeli mi przy nadwadze w granicach 13 kg sie udało to dla osób które mają mniejszą nadwagę powinno się udać bez problemu.Wystarczy się zmobilizować .

Odnośnik do komentarza

Jest kilka opcji, nie odkryję ameryki, jak stwierdzę, że dieta to podstawa, zwłaszcza taka, którą układa nam dietetyk. Jeśli nie stać kogoś na to rozwiązanie, to rzeczywiście jest sporo stron poświęconych zdrowej diecie, sporo blogów i vlogów, gdzie dziewczyny dzielą się swoimi sposobami na utratę wagi, podpowiadają co jeść, żeby było zdrowo. Dodatkowo ćwiczenia – to moim zdaniem podstawa, choć jak wiadomo, dieta to 80% sukcesu. Ja trenuję z Chodakowską, Kołakowską 2-3 razy w tygodniu. Ale niedawno pojawił się u mnie typowy chyba dla wszystkich odchudzających się problem – brak spadku wagi. I to na ostatniej prostej, kiedy zostały mi 3 kilogramy do zrzucenia, bo taki mam cel. Zdecydowałam się na suplementy diety, kupiłam je od sprawdzonej już przeze mnie hurtowni www.firmarelax.pl,. Stosuję Fat Burner od Swanson i oceniam na plus, widzę efekty, pomału, ale widze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...