Forum Żywienie i fitness

Jak poradzić sobie z nadwagą?

~w...m

~w...m

18 Lat 80kg 167cm Witam mam problem z nadwagą. Jeżdżę na rowerze i chcę iść na siłownię ale muszę mieć też dietę a dokładniej to wiedzieć co mieć jeść aby nie wymagało to dużego wkładu finansowego zamierzam także iść na siłownię ale nie wiem jakie ćwiczenia miała bym wykonywać. Ktoś pomoże? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mileyfitlover

mileyfitlover wpis edytowany

Powinnaś sobie policzyć zapotrzebowanie kaloryczne i obciąć z tego kilkaset kcal. Najważniejsze, aby posiłki były spożywane regularnie w duuużo mniejszych porcjach. Wiem to z doświadczenia, bo kiedyś też miałam lekką nadwagę. Bardzo fajnie też działa IQGreen, taki suplement na bazie zielonej kawy, który przyśpiesza metabolizm. To wszystko z połączeniu z aktywnością fizyczną musi przynieść efekty, nie ma innej opcji :P Jeśli wcześniej nic nie ćwiczyłaś to możesz zacząć nawet od lekkiego cardio, spacerów, a potem stopniowo zwiększać intensywność treningów, bo ciało się przyczaja do konkretnych aktywności fizycznych.

207844 mileyfitlover Kobieta, 26 lat, Lublin
~Fifi8

~Fifi8

Teraz mogę w końcu powiedzieć że udało mi się znaleźć tabletki które naprawdę skutkują.Było to moje czwarte podejście do tabletek i w końcu bingo Slimunox działa mam tylko nadzieję że efektu jo-jo nie będzie.

intime

intime

Polecam nie kombinować samodzielnie z dietami, ale zapisac sie do dobrego dietetyka, który będzie w stanie opracować dobry oraz zdrowy system odżywiania sie.

Ważna jest również aktywność fizyczna. Bez wizyty na siłówni nie uda CI się schudnąć. Dobrze jest również zastanowić się nad elektrostymulacją.

--

intime

207914 intime Mężczyzna, 48 lat, Warszawa
~Lilianna88

~Lilianna88

Zdecydowane tak dla Foreverslim.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

~Gruszka8

~Gruszka8

Ja jestem zdania że każdy kto boryka się z problemem nadwagi powinien wypróbować na sobie Slimunox.Bo jeżeli mi przy nadwadze w granicach 13 kg sie udało to dla osób które mają mniejszą nadwagę powinno się udać bez problemu.Wystarczy się zmobilizować .

~LidiaWilczyńska

~LidiaWilczyńska

oblicz w kalkulatorze bmr zapotrzebowanie kaloryczne, odejmij na początek tak z 200 kcal jeżeli dasz radę możesz więcej ale nie schodź za bardzo bo głodówka to nie rozwiązanie. Jakie ćwiczenia? Na początek rowerek, bieżnia, orbiterek, jakakolwiek aktywność fizyczna pozytywnie wpłynie na odchudzanie. Też na początku ni wiedziałam jak się do tego wszystkiego zabrać, ale po trzech tygodniach było już z górki ;) moim największym problemem było jedzenie, jadłam za dużo plus do tego słodycze ale w tym akurat pomógł mi fitt spray pro fajna sprawa, jest nawet w niezależnej porównywarce suplementów https://supple.pl/r/ranking-skutecznych-suplementow-diety-wspomagajacych-odchudzanie

mileyfitlover

mileyfitlover

ZbijamyWage
Może niekoniecznie siłownia, ale regularne bieganie, rower wystarczą. W kontekście wspominanych preparatów, bardziej przyjrzał bym się składnikom tabletek. Na jakie warto zwrócić szczególną uwagę (są bezpieczne): http://zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/tabletki-na-odchudzanie-tylko-z-bezpiecznymi-skladnikami/

Akurat IQGreen ma w sobie tylko naturalne składniki, więc spokojnie można brać. Mogę podać skład :P

207844 mileyfitlover Kobieta, 26 lat, Lublin
~Elssa2

~Elssa2

U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslimu jest rewelacyjny. W końcu trafiłam na środek, który faktycznie pomaga pozbyć się nadwagi

~Ernestyna56

~Ernestyna56

Ja też zdecydowąłam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu, może troszkę przypadkowo, nie mniej dobrałam skuteczny środek pozwalający mi pozbyć się nadwagi

~Jojka

~Jojka

Jest kilka opcji, nie odkryję ameryki, jak stwierdzę, że dieta to podstawa, zwłaszcza taka, którą układa nam dietetyk. Jeśli nie stać kogoś na to rozwiązanie, to rzeczywiście jest sporo stron poświęconych zdrowej diecie, sporo blogów i vlogów, gdzie dziewczyny dzielą się swoimi sposobami na utratę wagi, podpowiadają co jeść, żeby było zdrowo. Dodatkowo ćwiczenia – to moim zdaniem podstawa, choć jak wiadomo, dieta to 80% sukcesu. Ja trenuję z Chodakowską, Kołakowską 2-3 razy w tygodniu. Ale niedawno pojawił się u mnie typowy chyba dla wszystkich odchudzających się problem – brak spadku wagi. I to na ostatniej prostej, kiedy zostały mi 3 kilogramy do zrzucenia, bo taki mam cel. Zdecydowałam się na suplementy diety, kupiłam je od sprawdzonej już przeze mnie hurtowni www.firmarelax.pl,. Stosuję Fat Burner od Swanson i oceniam na plus, widzę efekty, pomału, ale widze.

~Malina.234

~Malina.234

Moim zdaniuem, jeżeli chodzi o zastosowanie Slimunox, to jest to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudznaie jakie sa dostępne na naszym rynku

~Filipina76

~Filipina76

Jestem bardzo szczęśliwa po miesiącu brania Foreverslimu efekty są bardziej niż zadziwiające.Że waga spadła to widzę bo regularnie się warze.Ale zmienia mi się jeszcze figura .Super zaczynam widzieć wcięcie w tali.