Skocz do zawartości
Forum

Czy na siłowni można przytyć?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Czy na siłowni da się przytyć? Bo raczej kojarzy mi się to bardziej z odchudzaniem niż przytyciem. ważę tylko 43 kg przy wzroście 163 a chciałabym przytyć jakieś 15kg. niczego sobie nie żałuję żadnych fast foodów, przekąsek, słodyczy i wszystkiego a tu dalej nic. Źle się czuję będąc taką chudą z wystającymi wszystkimi kościami. zrobiłam badania krwi że może przyczyną jest tarczyca czy coś tam ale lekarz stwierdziła ze wyniki wyszły bardzo dobre a na pytanie dlaczego jestem taka chuda stwierdziła że widocznie mam taki metabolizm. nie mogę już słuchać o tym metabolizmie, chciałam aby przepisała mi coś na spowolnienie tego metabolizmu ale powiedziała że nie ma mowy bo ja dobrze wyglądam i nie jedna by mi zazdrościła a te tabletki mogą mi bardziej zaszkodzić niż pomóc i ona do tego ręki nie przyłoży. przepisuje mi jedynie coraz mocniejsze leki na uspokojenie bo od paru miesięcy wszystko i wszyscy mi działają na nerwy i że może tutaj jest problem, tylko że do tej pory żadne na mnie nie działały. teraz przepisała mi jeszcze mocniejsze mówiąc ze mocniejszych mi już nie przepisze bo to co zapisała teraz to są już silne leki i jeżeli nawet to nie pomoże to problem może być w psychice a nie lekach. i tak pomyślałam że może pójdę na basen i siłownie że może tam mi się uda z pomocą trenera personalnego, ale nie wiem czy się uda. jest jakaś nadzieja że się mi uda przytyć oprócz poprawy kondycji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...