Skocz do zawartości
Forum

Nocne napady głodu


Gość Nadia85

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jedzeniem: ciągle chodzę głodna, nawet jak coś zjem i się najem np. obiad, to po chwili robie sie glodna i mam ochote na jakis konkretny smak. Zdarza sie, ze nawet w nocy potrafie sie obudzic i rzucac sie na kuchnie. To jest moj wielki problem po prostu nie dość, że ciągle jestem głodna i podjadam, to jeszcze w nocy budze sie z burczacym brzuchem pomimo ze jadlam kolacje. Nie wiem co mam zrobic, strasznie mi wstyd bo ciagle cos jem. Kiedys na wyjezdzie moja siostra chciala mnie kontrolowac i jak zaczynalam jesc to zabierala mi talerz. Na drugi dzien po ktoryms zabraniu zaczelam na nia krzyczec ze to moja sprawa chce jesc itd. Dlaczego tak jest, ze jedzenia mna zadzi? Czy powinnam udać się do dietetyka czy psychologa? Bardzo bym chciała schudnac bo mam lekka nadwage ale nie potrafie, jak mozna schudnac, obsesyjnie myslac o jedzeniu i nawet budzac sie w nocy z mysla o jedzeniu???

Odnośnik do komentarza

Może spożywaj błonnik w tabletkach, bo on pęcznieje w żołądku i zmniejsza uczucie głodu. Poza tym jak jestes głodna to sięgaj wtedy po wodę, a nie jedzenie - napełnisz brzuch. Możesz też jeśc owoce suszone albo orzechy, bo są zdrowe i dają uczucie sytości. Gorzej jak masz ochote na konkretne rzeczy i obsesyjnie zaczynasz myslec tylko o ich jedzeniu - wtedy to może być problem, z którym radzę udac się do psychologa.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...