Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów?


Gość a...u

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!!! W listopadzie urodziłam druga córeczkę. Po ciąży od razu kg zniknęły. Wazylam tyle co przed. Niestety z miesiąca na miesiąc ważę coraz więcej. Na dzień dzisiejszy mam 11 kg do przodu. Mam 163 i ważę 74kg. Wszystkie badania w normie. Tarczyca również badana. Lekarz z wyników nic niepokojącego nie widzi. W jaki sposób mogę stracić kg?? Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza

A czy słyszeliście o detoksie dr. Jentschury? Znalazłam taką ofertę wyjazdu w internecie i zastanawiam się czy warto? Myślałam nad tym, żeby wybrać się na wczasy oczyszczające nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze bo czytałam o nich ostatnio w internecie i tam jest prowadzone odchudzanie połączone z detoksem. Co o tym sądzicie? Pomyślałam, żeby zacząć cały proces od środka i chociaż raz w życiu zabrać się za to na poważnie. Bo do tej pory niestety stosowałam już kilka diet, ale niestety żadna nie miała długotrwałego efektu.

Odnośnik do komentarza

Nie ma nic złego w braniu tabletek wspomagających odchudzanie.Ważne jest aby te tabletki były bezpieczne .Ja aktualnie także biorę Foreverslim.Stosuję się do zaleceń ,jem pięć mniejszych posiłków piję dużo wody niegazowanej.Efekty zaczęło być widać dość szybko.Jestem zadowolona że zdecydowałam się na zakup tych tabletek

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedną z ważniejszych zmian jakie wprowadziłam to zasada częściej a mniej.Dzięki Slimunox i tej niewielkiej zmianaie udało mi się schudnąć 12 kg.Dla mnie taki spadek wagi to spory sukces.Jeżeli ktoś chcę się odchudzać to zmiany w żywieniu i życiu niestety są niezbędne

Odnośnik do komentarza

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Odnośnik do komentarza

Mi dużo czasu zajęta zmiana myślenia o odchudzaniu.Wszystko zaczęło się dobrze układać w momencie jak zmieniła podejście do tego tematu.Przede wszystkim dieta u mnie 1500 kal ruch- dwa razy w tygodniu basen no i Foreverslim.Efekt lepszy niż zakładałam na początku bo -15 kg.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilianna33

Ja schudłam stosując tabletki Foreverslim na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...