Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w przypadku niedowagi?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam niedowage (43kg 165cm), chce wrócić do dawnej wagi/sylwetki (wysportowana ok 56 kg). Próbuje od 2 miesięcy przytyc na własną rękę, a waga stoi w miejscu ale czuje, że mięśnie mi zflaczały trochę, brzuch itd (przestałam ćwiczyć). Badania na razie nic nie wskazaly, prócz tego, ze przez ten spadek masy ciała mam wszystko zachwiane. Mam już dietetyka (byłam niecały tyg temu) czekam teraz tylko na jadłospis od niego, mam nadzieję, że mi pomoże. Zapomniałam się go zapytać jak wygląda proces tego "tycia" przy niedowadze. Boję się tego, ze zaraz obrosnę w tą tkankę tłuszczową i będę jak jakaś kluska, a tego nie chce. Przecież można wyglądać jak ta kluska mając 60 kg a wyglądać tak na bardziej wysportowana przy tej wadze. Może mi ktoś odpowiedzieć jak będzie wyglądał ten proces "tycia"? Nie chcę być skinny-fat. Naturalnie nigdy nie byłam gruba i z tego co robił mi dietetyk mam "atletyczną figurę" tkanka tłuszczowa 1,3 kg a mięśniowa 39.1kg. Zapytałam się go czy mogę coś ćwiczyć to odpowiedział, że 3 razy w tyg wystarczy full body workout na YT. Ja się boję, że właśnie nie wystarczy i obrosnę w ten tłuszczyk i będę wyglądać gorzej niż przed utratą kilogramów i mimo tego, że będę miała nadal niedowagę to moje ciało będzie takim flaczkiem :( Od paru dni widzę że moje uda jakby "puchną" nie widać mi już tak bardzo tych moich wystających kości. Niech mi ktoś odpowie jak będzie wyglądać to "tycie".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...