Forum Żywienie i fitness

Jak schudnąć?

~i...l

~i...l

Witam mam 19lat i przy wzroście 173cm ważę 106kg czy na początek pół godziny jazdy rowerem wystarczy i co ile jeździć

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~508157381

~508157381

Opracowałem i stosuję kilkanaście lat proste, domowe ćwiczenie na stojąco ,nie męczace, i bardzo łatwe -stosuje je ponad 100 osób z moich znajomych i nawet kilku lekarzy z Niemiec,Australii,nasz senator zaŚląska,prof.Kieżun (lat 98) ,biskupi .Ćwiczenie daje po pół roku półgodzinnych sesji dziennych np.3X po 10 minut np.oglądając TV zdecydowane schudnięcie z otłuszczenia szczególnie w rejonie brzucha,ud i pośladków.Dodatkowo redukuje bóle kręgosłupa.Od ponad 2 lat próbuję się z nim przebić w Polsce (min.Zdrowia,Sportu,Edukacji,Kliniki Odchudzania itd.,itd i szlag mnie trafia jak ciężko coś u nas wdrożyć pomimo wielkich zapowiedzi prem. Morawieckiego
Widzę setki otyłych młodych dziewczyn i chłopaków i nikt im nie chce pomóc.Zgroza..

~Wenezja

~Wenezja

Jak dla mnie środek bardzo skuteczny i jedyny który na mnie zadziałał. Nie wiem co w moim organizmie jest nie tak, nie mniej próbowałam kilku środków i za każdym razem efekty jak dla mnie nie były zadowalające, dopiero po Slimunox mogę z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że teraz jestem spełniona pod względem odchudzania

Kapucynka

Kapucynka

Najlepiej zacząć biegać chociaż 4 razy w tygodniu efekty będą na pewno lepsze niż przy jeździe na rowerze

207035 kapucynka Kobieta, 28 lat, Grudziądz
JanW8

JanW8

pomyśl o jakiś odpowiednich suplach do tego mi pomógł bardzo AllSlim Duo

206980 janw8 Mężczyzna, 44 lata, Bełchatów