Skocz do zawartości
Forum

Jak skutecznie przeprowadzić proces odchudzania?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję, że umieram. Nie daje rady psychicznie jest tak jakbym się zatrzymała, stała w miejscu.. A czas leci i nie może się zatrzymać. Nie wiem co zrobić jak się podnieść jak wrócić do normalnego życia. Czuję że coraz bardziej chce umrzeć, coraz bardziej jestem na to gotowa. Nie chcę wracać do szkoły nie dam rady za duży stres nie wytrzymam. Nie chcę robić prawa jazdy.. Bo chyba za wszelką cenę nie chce dorastac. Nie jestem gotowa na to. Wolę umrzev.. W styczniu powiedziałam sobie ze do końca wakacji będę żyć.. A później odbiorę sobie życie. Jest sierpień i coraz bardziej dociera do mnie ze został tylko miesiąc. I nie boję się jestem gotowa.. Jestem gotowa by umrzeć. Tylko nie wiem jeszcze jak.. Czuję się okropnie nie potrafię podnieść się po porażce.. Jest to dla zbyt bolesne. A chodzi mi o odchudzanie.. Próbowałam tyle razy. Udało się raz ale pojawił się efekt jojo minął rok i od tamtej pory nie mogę dojść do siebie. Wszystko się zatrzymało a ja nie jestem w stanie się z tym pogodzić.. Czuję że nie dam rady z tym żyć. A może bardziej nie chce już. Jestem zmęczona tym wszystkim tym że nigdy nie schudne. Wolę umrzeć niż codziennie patrzeć w lustro i płakać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...