Skocz do zawartości
Forum

Jak zdrowo schudnąć?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 13 lat i ważę 65 kg przy wzroście około 165cm. Zawsze byłam trochę grubsza od wszystkich ale kiedyś nie zwracałam na to tak uwagi Natomiast teraz chciałabym coś zmienić Zazwyczaj nie jem śniadań, w szkole tylko około 10: 30 potem obiad na stołówce nie mam na to wpływu co tam będzie chciałabym schudnąć ważyć tak około 55 do 57 kg Proszę o pomoc.Chodzę na zajęcia ruchowe we wtorek basen w środę i w czwartek zajęcia taneczno akrobatyczne A w soboty step. Chcę w końcu wszystkim pokazać że mogę.

Odnośnik do komentarza
Gość kane8888

Jesteś bardzo młody, może po prostu zmień np. żywienie na zdrowsze, np. domowe lody zamiast napakowanych chemią? Jest sporo pomysłów i książek na ten temat zobacz sobie nawet to www2.braunhousehold.com/pl-pl/porady-kuchenne/jak-zrobic-domowe-lody-i-sorbet#domowe-lody-waniliowe

Odnośnik do komentarza
Gość Ksenia23

Ja akurat zdecydowałam sie na Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 mieswiace czasu i małam taka wagę jak przed ciążą .Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po tych tabletkach.

Odnośnik do komentarza

Polecam dietę na redukcji ilości kalorycznej. wyliczcie sobie zapotrzebowanie kaloryczne kalkulatorem - są w necie różne - i jak wyjdzie np. 1600 to trzeba być na deficycie czyli 1500 np. Jak po schudnięciu w taki sposób jedno z czym się borykałam to "luźna skóra" na ramionach, brzuchu, a nie mogę ćwiczyć ze względu na inne dolegliwości. Znalazła mi przyjaciółka sposób na to i wzięła mnie na zabiegi lasera i ujędrnienia laserem w Szczecinie robiłam w love my skin i naprawdę od tamtej pory kocham moją skórę ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2022 o 14:15, EdytaRoz napisał:

witam. Na pewno ważne jest by jeść odpowiednio zbilansowane posiłki w konkretnych porach dnia. Ja polecam catering gdzie można sobie ustawić dietę ja mam dietę standard 2000 i na niej się dobrze czuję 

a skąd zamawiasz jesli można wiedzieć? ja też zamawiałam ale jeden mi sie nie sprawdził. Masz jakieś zdjęcia? jedzenie jest świeże? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...