Forum Żywienie i fitness

Jak zdrowo schudnąć?

~k...m

~k...m

Witam mam 13 lat i ważę 65 kg przy wzroście około 165cm. Zawsze byłam trochę grubsza od wszystkich ale kiedyś nie zwracałam na to tak uwagi Natomiast teraz chciałabym coś zmienić Zazwyczaj nie jem śniadań, w szkole tylko około 10: 30 potem obiad na stołówce nie mam na to wpływu co tam będzie chciałabym schudnąć ważyć tak około 55 do 57 kg Proszę o pomoc.Chodzę na zajęcia ruchowe we wtorek basen w środę i w czwartek zajęcia taneczno akrobatyczne A w soboty step. Chcę w końcu wszystkim pokazać że mogę.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kane8888

~kane8888

Jesteś bardzo młody, może po prostu zmień np. żywienie na zdrowsze, np. domowe lody zamiast napakowanych chemią? Jest sporo pomysłów i książek na ten temat zobacz sobie nawet to www2.braunhousehold.com/pl-pl/porady-kuchenne/jak-zrobic-domowe-lody-i-sorbet#domowe-lody-waniliowe

JanW8

JanW8

nie ma czegoś takiego jak jedna skuteczna dieta, odchudzanie jest procesem bardzo indywidualnym sama dieta powinna być więc bardzo spersonalizowana

206980 janw8 Mężczyzna, 44 lata, Bełchatów
~Ksenia23

~Ksenia23

Ja akurat zdecydowałam sie na Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 mieswiace czasu i małam taka wagę jak przed ciążą .Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po tych tabletkach.