Skocz do zawartości
Forum

Spowolniona przemiana materii, po diecie 1000kcal


Gość Mishef

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, na początku czerwca postanowiłem przejść na dietę alby zrzucić zbędne kilogramy które nazbierały się po rzuceniu palenia. Postanowiłem jako "rozgrzewke" żeby przyzwyczaić się do diety i trzymać się godzin jedzenia, a przy okazji zrzucić kilka kilogramów przejść na tygodniową dietę 1000kcal. Podczas tygodnia rzeczewiacie udało zrzucić się 4 kilo lecz powstał problem, otóż po stopniowym powiększaniu kalorii przez kolejny tydzień schudłem tylko 0,5 kg. Mimo że rok wcześniej przy tej samej diecie chudłem 2 kg na tydzień. Wydaje mi się że przez to że jadłem tak mało kalorii zmniejszyła mi się przemiana materii, jakie są sposoby na przywrócenie prawidłowej przemiany.
Chłopak:
przed rzuceniem palenia 82kg
przed dietą 89kg
po tygodniu diety 1000kcal 84.5kg
wzrost 183cm

Odnośnik do komentarza
Gość BarbaraBa

Przede wszystkim, powinieneś zrobić sobie analizę składu ciała oraz wybrać się na konsultację do dietetyka. Wychodzę z założenia, że żeby schudnąć trzeba jeść… może wydawać się to absurdalne ale nasz organizm potrzebuje określonej ilości kalorii, żebyśmy mogli zdrowo chudnąć. Zanim trafiłam do Centrum Zdrowej Skóry jadłam ok 1o00 kcal dziennie, czasami nawet potrafiłam nie jeść cały dzień a nie schudłam ani grama, potem doszło do tego, że zaczęłam tyć cokolwiek bym nie zjadła. Dopiero w CZS pomogli mi odbudować metabolizm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...