Skocz do zawartości
Forum

Jak zmotywować się do odchudzania?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i od podstawówki miałem nadwagę. W gimnazjum schudłem i ważyłem 62 kg przy wzroście 172, ale rok temu zacząłem jeść więcej fast-foodów w Mcdonaldzie, czy kebabach i słodyczy i znowu przytyłem. Teraz mam 178 i ok. 80 kg. Nie wyglądam bardzo grubo, ponieważ mam nawet sporą masę mięśniową, ale widać, że urosły mi boczki i brzuch i niektóre koszulki są bardziej opięte. chciałem się zapytać jak się zabrać i zmotywować do odchudzania i ile powinienem schudnąć

Odnośnik do komentarza
Gość anette831

Żeby przejść na dietę trzeba mieć dużo wiary w siebie, że się temu podoła i nie podda w trakcie. Wszystko zależy od twojej psychiki tak naprawdę. Regularność i systematyczność to kluczowa sprawa, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Obczaj sobie stronę http://lunabox.pl/, możesz tam obliczyć swoje zapotrzebowanie energetyczne (czyli ile kcal powinieneś codziennie dostarczać swojemu organizmowi). Świetna sprawa jest z tym cateringiem, wybierasz program który cie interesuje a oni codziennie dowożą ci jedzonko. Do tego dołącz ćwiczenia.. jazdę na rowerze, pływanie albo tak jak większość osób siłownię. Ja dzięki Lunabox zrzuciłam 4kg w miesiąc. Co więcej dawno nie jadłam tam dobrych rzeczy i nie poznałam tyle nowych smaków więc to kolejny plus! Spróbuj, zobacz, co ci szkodzi ;) życze powodzenia w chudnięciu, na pewno dasz rade!

Odnośnik do komentarza
Gość Felicjanna

Moja motywacja do tego aby schudnąć była bardzo prozaiczna a zarazem ważna. Moje zdrowie. Nie czułam się dobrze miałam zadyszkę i ciśnienie też szwankowało. Pomogło mi zastosowanie Slimunox.Dieta tabletki i ruch i efekt jest na prawdę bardzo dobry.Ja te tabletki mogę polecić.

Odnośnik do komentarza

No tak motywacja to podstawa ale odpowiednia dieta i ćwiczenia przynoszą skuteczne rezultaty, ale chyba nie na mnie. Owszem jestem zmotywowana ale co z tego jak ja nie chudnę, mimo że stosuję się do tego jak jest w jadłospisie itd. Chyba zmienię dietę i wypróbuję Bebio Ewy Chodakowskiej. Bo wczoraj czytałam o tej diecie http://katalog-urody.pl/czy-dieta-bebio-faktycznie-dziala/ może będzie skuteczniejsza.

Odnośnik do komentarza

Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu znalazłam kogoś kto nazywa siebie "diet coachem" - czyli oprócz przygotowania odpowiedniej diety również nas motywuje. Mnie motywuje Ola Łomzik, która jest fantastyczna w tym co robi. Znalazła przyczynę mojej demotywacji i teraz razem z nią walczymy. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Mam więcej samozaparcia i dążę do celu. Gdyby nie ona, pewnie dalej byłabym w tym miejscu co na początku.

Odnośnik do komentarza

Taką i znacznie większą nadwagę można zrzucic przechodząc na dietę i stosując tabletki Foreverslim.I wcale nie jest to ani trudne ani męczące.Tym razem odchudzanie z tymi tabletkami skończyło się większym spadkiem wagi niż było to zaplanowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...