Skocz do zawartości
Forum

Waga nie spada. Co robię źle?


Gość Sylwia126332

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia126332

Witam. Mam prawie 16 i nadwagę.
Przy wzroście 159-161 ważę 68 kg.
10.05 przeszłam na dietę, zaczęłam też ćwiczyć(choć później, lekko nie regularnie). Zjadałam dość mało, bo wychodziło mi ok. 800-900 kalorii, czasem nawet mniej(700). Wiem, że nie sprzyja to odchudzaniu, ale tyle mi wychodziło. W żaden sposób się nie ograniczałam, starałam się jeść zdtowo. Od kilku dni staram się jeść conajmniej 1000 kalorii i ćwiczyć regularnie cardio, w planie mam dorzucić ćwiczenia siłowe. Jem 5 posiłków dziennie (przynajmniej się staram), piję ponad 2 litry wody, zwiększyłam ilość spożywanych warzyw i owoców, nie mogę zrezygnować z ukochanych makaronów, ale zamieniłam je ba pełnoziarniste, jem o regularnych porach, ćwiczę głównie na rowerku stacjonarnym, nie piję napojów gazowanych, soki też raczej nie (1 tyg. zdarza mi się wypić 200 ml soku owocowego), słodyczy nie jem, fast foody wyeliminowałam całkowicie, co było dla mnie największym wyzwaniem, lecz mimo to w pierwszym tygodniu straciłam tylko 2-3 kg wody i tyle, później waga nie drgnęła. Na diecie jak widać jestem stosunkowo krótko, ale w ostatnim tygodniu nic nie spadło.... Dlaczego tak sie dzieję, co robię źle? Dopisać jeszcze więcej informacji o moim odżywianiu?

Odnośnik do komentarza

Spróbuj sobie tego bardzo dobrze działa na jelita i redukuje złogi dzięki czemu może Twoja waga pójdzie w dół, warto spróbować posiada same naturalne składniki sok żurawinowy 8%, glukoza, fruktoza, sok z lime 3%, fruktooligosacharyd (naturalne źródło błonnika), izomaltuloza *(naturalne źródło cukru), substancje słodzące (glikozyd stewiolowy, stewia więc jest w 100 % bezpieczny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...