Skocz do zawartości
Forum

Problem z nadwagą


Gość Anonim16447

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonim16447

Dzień dobry, piszę w bardzo pilnej sprawie. Moja dziewczyna, ma problem z nadwagą, a za nic nie da się przekonać do pójścia do dietetyka, gdyż boi się i się wstydzi. Dlatego bardzo proszę o jakieś porady, gdyż boję się o jej zdrowie, a obawiam się że sama wybierze bardzo niezdrowy sposób na odchudzanie. Ma 18 lat, 161 cm wzrostu i waży 93kg. Ma dość mały budżet dlatego raczej nie może sobie pozwolić na duże wydatki. Bardzo proszę o pomoc, strasznie zależy mi na jej zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Odnośnik do komentarza

Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Sibutramine 20mg o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej użytkowniczki marta.jawor@o2.pl . Nie będe ukrywać,że się trochę obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych kilogramów szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...