Skocz do zawartości
Forum

Jak przygotować się do utraty masy?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przygotować się do utraty masy? Witam, mam 16 lat, ważę 98 kilogramów przy 175 cm wzrostu. Wstydzę się samego siebie, chciałbym schudnąć, lecz nie stać mnie na wizyty u dietetyka, zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Staram się żyć aktywnie, dużo jeżdżę rowerem, ogólnie spędzam każdy dzień aktywnie, lecz waga nie maleje, ale rośnie. Nie jem wyjątkowo dużo, a może w tym jest problem? jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Tez miałam problem z "kilkoma" nadprogramowymi kilogramami, już w sumie zaczęlam się do nich przyzwyczajać bo ani diety nie pomagały ani suplementy. Przeczytałam chyba wszystkie fora, artykuły, opisy cudownych diet i leków itd Padło, za poleceniem znajomej na Biphasic Slim i po problemie, zleciało 12kg, jedynie co ograniczyłam to słodycze i nocne podjadanie. Lek zamówiłam przez internet co tez było trochę ryzykowne, ale na innym forum użytkowniczki miały sprawdzone osoby i faktycznie odbyło sie bez najmniejszych problemów. Więc jak coś to polecam Marte (www).oglaszamy24.pl/ogloszenie/1485308735/katowice-Adipex-Sibutramine-phentermine-orlistat-biphasic-slim-100-skutecznosci.html
Ja jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...