Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego jestem tak bardzo szczupła?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat i 173 cm wzrostu przy wadze 53 kg. Jestem bardzo szczupła, przez co mam wiele kompleksów. Moi znajomi, obcy ludzie i nawet nauczyciele podśmiewają się z tego jak wyglądam, co jest bardzo jak dla mnie przykre. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie dopadła mnie depresja. Wcześniej jadłam bardzo dużo, żebym tylko w jakiś sposób mogła przytyć, a teraz czasami nie chce mi się jeść nawet jak jestem głodna. Posprzątanie, odrobienie lekcji, czy nawet wywieszenie prania sprawia mi trudność. Miewam załamania przy których mam przeróżne myśli, które są bardzo niepokojące, np. Myśli samobójcze, jak to moje życie to jeden wielki żart, obwinianie samej siebie itp. Straciłam chęci do życia. Mam wrażenie, że wszystkie bliskie dla mnie osoby nie chcą abym im towarzyszyła i poprostu się ode mnie odwróciły. Wszyscy widzą moje braki i to co robie źle, ale gdy zrobie coś dobrego to sama musze się upomnieć, żeby ktoś to w końcu zauważył. Praktycznie żyje w swoim wymyślonym świecie i opracowuje scenariusze, które są nierealne oraz źle sypiam. Poprosiłam mamę, aby umówiła mnie do psychologa, lecz zbagatelizowała to. Nie wiem co mam o tym sądzić i nie wiem do kogo zgłosić problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...