Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę schudnąć w miesiąc?


Gość Nat1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 16 lat wzrost 156 a waga 62 kg.Mam cukrzycę ,bardzo chciałabym schudnąć lecz jestem bardzo leniwa ,próbowalam biegania ale trwało to najwyżej tydzień po 15 minut wieczorem.Ciągle mam ochote jesc mimo ze nie jestem głodna.Chciałabym schudnąć 7 kg w miesiąc czy jest to możliwe i co jeść? Jest mi bardzo ciężko znaleźć motywacje tym bardziej że mama cały czas mi docina.Największym problemem jest brzuch i szerokie ramiona.Mam juz dosyć

Odnośnik do komentarza

Produkty polecane dla cukrzyków to przede wszystkim te niskokaloryczne (chude mięso i sery, odtłuszczone produkty mleczne, drobne kasze). Powinnaś jeść morskie ryby (łososia, makrelę, śledzia, halibuta, dorsza i tuńczyka).Unikaj tłuszczy pochodzenia zwierzęcego np.: smalcu, słoniny, masła. Niestety ale musisz pożegnać się z tłustymi kremami do ciast, czy tłustymi sosami do makaronu .Stosuj oleje roślinne,oliwę z oliwek, orzechy i nasiona słonecznika, które są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Produkty te wpływają korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Chorzy na cukrzycę mają też zazwyczaj za mało magnezu, dlatego powinny jeść np. pestki dyni, gorzką czekoladę, natkę pietruszki, soję, czy banany. Należy pamiętać też o tym, że posiłki najlepiej spożywać cztery, pięć razy dziennie i nie mogą być one zbyt obfite. Podczas przygotowywania posiłków unikaj smażenia oraz w miarę swoich możliwości jedz surowe warzywa i owoce

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...