Forum Żywienie i fitness

Jaka jest odpowiednia waga dla 14-latki?

~Olga1055

~Olga1055

Mam 14 lat. Waże 45-46 różnie zależy od dnia. Wzrotu mam 163. Jestem za chuda ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kamila Okulska

Kamila Okulska

Odpowiedź eksperta

Zdecydowanie jesteś za chuda. Musisz koniecznie przybrać na wadzę.

25 kamila-okulska Kobieta, 32 lata, Lublin
~Madzikk1234

~Madzikk1234

Mam 14 lat, ważę 48 kg i mam 155 cm wzrostu. Wydaje mi się (a może jest tak na prawdę) że jestem strasznie gruba, nie lubię jeść. Czy coś ze mną nie tak ?

~ewap

~ewap

Masz prawidłową wagę. Dlaczego nie lubisz jeść? Nie sprawia Ci przyjemności jedzenie niczego? Nie masz żadnej ulubionej potrawy?

~Martusiaaaa

~Martusiaaaa

Witam. Mam 14 lat, około 162 cm wzrostu . Ile powinnam ważyć ?
Ważyłam 67 kg , schudłam 10 kg . Teraz waże około 57, czasem 56,6 . W ciągu niecałych 2 miesięcy schudłam 10 kg. Czy to źle ? Jak skutecznie zrzucić kilogramy, aby osiągnąć dobrą cyfrę na wadze ?. Bardzo chciałabym prosić o porady.

Kulka17

Kulka17

Przecież dobrze ważaysz - o co ci chodzi. Chyba oto, że by ludzie Ci powtarzali, że jesteś szczupła

13 kulka17 Kobieta, 24 lata, Tarnobrzeg
~Buziekk99

~Buziekk99

Mam 14 lat i 165 cm wzrostu, ważę 60 kg. Chciałbym mieć płaski brzuch i mniej ciała na udach i łydkach ;/ Jaka dieta i ćwiczenia ? :)

~ewap

~ewap

Wagę to Ty masz prawidłową. Na wymodelowanie tych partii ciała polecam regularne bieganie oraz brzuszki.

~Inna14

~Inna14

Niedawno skończyłam 14 lat, mam 155cm wzrostu i waże 38 kg czy to dobra waga???...

~Aga1338

~Aga1338

Mam 14 lat i waże tak 40-42 kg ... Chciała bym schudnąć do 36 kg , czy w moim przypadku było by to bezpieczne ?I czy poradziła by mi Pani jakie ćwiczenia mogę zastosować ?

~daria8

~daria8

Musisz najpierw napisac ile masz wzrostu. BMI wyliczane jest na podstawie stosunku wagi ciała do wzrostu.

~Natka xD

~Natka xD

Mam 14 lat i 166cm wzrostu waże 59kg. Czy to jest dobrze??

~palułinka 21.08

~palułinka 21.08

Mam 14 lat 160 cm wzrostu i warzę 60 kg czy to dobrze czy musze schudnąc ?

~agyhttg

~agyhttg

Mam 14 lat i waże 67kg i mam 168 cm wzrostu... chciałanym schudnąc 10 kg ale nie wiem jak.. prisze o ćwiczenia (największy mam tyłek)

~czxfzd

~czxfzd

moja droga twoja waga jest prawidłowa możesz przytyc jeszcze 2 kg ,ale nie radze bo później jak coś zjesz będziesz miec nadwagę.Nie odchudzaj sie bo to nie jest dobre w twoim wieku, ani tez sie nie obżeraj.Jesteś jeszcze za młoda na to żeby się głodzic jec wszystko ale w umiarze.Jeśli naprawdę wstydzisz się swojego ciała polecam ćwiczenia.Wszystko przed tobą a na dietę przyjdzie jeszcze czas.Rośnij rośnij i jeszcze raz rośnij
POZDRAWIAM ;D

~niuśla2345

~niuśla2345

Witam mam 14 lat waże 46kg i mam 154 cm. Czy moja waga jest prawidłowa. Trochę mi przeszkadza to, że brzuch mam ładny płaski i pupa i uda są trochę duże :(

~goku

~goku

Mam 14 lat.
Mam1.67 , warze 58kg. Powinam schudnąç? Napirz jle.

~julia.z.w.c.b

~julia.z.w.c.b

Ja mam 169 cm wzrostu i ważne 45-46 kg i czuję się za gruba czy wy też tak myślicie