Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby schudnąć 15 kg?


Gość weronika skurka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weronika skurka

Mam na imię Weronika mam 12 lat i ważę 75kg a mój wzrost to 165cm i nie mogę stracić nadwagi którą mam waga moja stoi w miejscu a chciałabym z chudnąć przynajmniej 15kg nie mieszczę się już w żadne ciuchy i to mnie codziennie dręczy bo wszystkie moje koleżanki są szczupłe a ja jedyna z nich wszystkich jestem gruba i na dodatek niektórzy się zemnie wyśmiewają a chciałabym osiągnąć swój cel i schudnąć przynajmniej do 60kg tak żebym nie miała wypchanego brzucha.Z góry dziękuję i bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Weroniko jesteś bardzo młoda. Dlatego też przygotowałam dla ciebie kilka porad jak zrzucić nadmierne kilogramy.
Zacznij dzień od pełnowartościowego śniadania, które dostarczy ci energii na cały dzień. Mogą to być zupy mleczne z płatkami owsianymi i suszonymi owocami, ulubione owoce, niesłodzone soki,
Nie kupuj drugiego śniadania w sklepiku szkolnym, poproś mamę lub zrób sobie sama kanapkę z bułką lub chlebem razowym, z szynką, sałatą i pomidorem.
Do obiadu staraj się zjeść jakąś surówkę ze świeżych warzyw.
Na podwieczorek najlepsze będą owoce.
Kolacja powinna być lekkostrawna a zarazem pożywna, możesz zjeść twarożek z ciemnym pieczywem, albo jogurt z musli.
Dodatkowo powinnaś uprawiać sport, ćwiczyć regularnie na wf i chodzić na spacery. Ogranicz słodycze i niezdrowe przekąski.

Odnośnik do komentarza

Chcę schudnąć w jak najkrótszym czasie ok. 10 kg.
Mam wzrost 166cm, ważę ok. 62kg. Lat 15. Wiem, że BMI jest w normie, ale mam trochę za dużo odłożonego tłuszczyku na brzuchu, biodrach i pupie...
Nie mam też czasu na ćwiczenia.
Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Niestety padłam kiedyś ofiara reklamy o cudownym środku odchudzającym. Wydałam kasę, a efektu nie było żadnego. Poza tym na opakowaniu takich czarodziejskich tabletek *lub w ulotce) pisza, że tabletki tylko wspomagają odchudzanie, gdy przejdzie sie na dietę i zacznie regularnie ćwiczyć. A skoro mam być na diecie i regularnie ćwiczyć to na cholerę mi jakieś tablety? Lepiej ta kasę wydac na karnet na siłownię!!!

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...